youtube.com/Gadowski TV

Gadowski ostrzega: „Kamyk poruszony na górze powoduje lawinę na zboczu. Ta polska lawina powoli nadciąga”. WIDEO

w Wideo


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O limitach emisji dwutlenku węgla, o Wałęsie i Cimoszewiczu, o dwóch procesach i jeszcze jednym, który się szykuje, o pani Kirschenbaum, która publicznie podziękowała chłopom za ratunek, o represjach wobec stowarzyszenia rodzin Auschwitz, o Kurdach i opuszczeniu ich przez Amerykanów, a także o pierwszej stacjonarnej księgarni, w której będzie można nabyć „Szlag trafił!”

(4048)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że „nie ma czegoś takiego jak zły żyd”. Oni mają w sobie cjakieś przyrodzone ziarno zła! Żydy popierają czy wstawiają się za najgorszym zbrodniarzem, pod warunkiem że to żyd. Czym to można wytłumaczyć, jeśli nie wrodzoną cecha charakteru? Próby ściągnięcia do Polski i osądzenia takich żydowskich zbrodniarzy jak Michnik czy Morel skończyły się niepowodzeniem głównie dlatego, że przeciwni byli temu żydzi. A co z ustawa 447 i próbą wyłudzenia od Polaków 300 mld USD? A co z nadreprezentacją żydów w stalinowskim aparacie terroru? Na 13 obozów Archipelagu Gułag, w 12 komendantami byli żydzi! Przypadek? A to czy ktoś stwierdzi o mojej skromnej osobie, że jestem ociężały umysłowo, bo mam inne zdanie o żydach niż p. Witold nie robi na mnie żadnego wrażenia. Trzeba patrzeć na fakty!!!

    • Dzień dobry George.
      Nie zgadzam się z Panem co do pana Witolda, czy też złych wszystkich Żydzi! Prawdą jest, że jest ich mnij niż tych złych! Trzeba wziąć pod uwagę, że też są „źli „niby” Polacy, byli komuniści, faszyści, też Żydzi, Ukraińcy, lepiej powiedzmy polskojęzyczni, z polskimi paszportami ubywatele” Bądźmy obiektywni i nie wrzucajmy wszystkich do jednego kotła. Pozdrawiam. Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.