Portal informacyjno-historyczny

Francja nie przyszła na pomoc Polsce we wrześniu’39, a teraz… Francuski historyk szydzi z 3 mln polskich ofiar wojny. Oskarża Polaków o zmyślanie

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Francuski historyk Benoît Rayski w ramach polemiki z Ericem Zemmourem, który o ustawie IPN napisał, że ,,Polacy nie godzą się na samobiczowanie”, sięgnął po kłamstwa. Posługując się fałszywymi argumentami próbował polemizować, ogłaszając m.in, że ,,Niemcy nie mordowali niemowląt ani dzieci polskich”.

Niektórzy twierdzą, że 3 miliony Polaków zginęło w czasie II wojny światowej z rąk nazistów. Trzy miliony! Tyle samo co Żydów. To kłamstwo

– ogłasza Rayski na łamach Atlantico, nie podając żadnych źródeł do swoich rewelacji. Ale jego zdaniem, ,,ta liczba została zmyślona po to, by postawić polskie ofiary na równi z żydowskimi”.

3 miliony Polaków to w dużej mierze ofiary głodu, chorób i złych warunków sanitarnych podczas wojny

– obwieścił, dodając, że polskie ofiary Auschwitz i innych obozów umierały z powodu złych warunków tam panujących.

nie komór gazowych. Nie, Niemcy nie mordowali niemowląt ani dzieci polskich

– podkreśla.

Swojego oponenta pyta, dlaczego Polacy mogli mścić się na Żydach.

sprzedali im 30- proc. zamiast 40- proc. wódkę? Żydowski krawiec uszył im zły garnitur?

– kpi, bagatelizując to, co działo się na Kresach, natomiast podkreślając to, co miało się stać w Jedwabnem, czyli ,,potworne barbarzyństwo”. Z kolei w Kielcach Polacy mieli zabijać Żydów, bo wierzyli w legendę o ,,mordzie rytualnym”.

Polski rząd, któremu nigdy nie brakuje niskich pobudek, rozpoczął kampanię międzynarodową przeciwko antypolonizmowi. Antypolonizm=antysemityzm. 3 miliony=3miliony…polski rząd po prostu kocha matematykę

– ironizuje.

Oto przykład dziewczynki, której zdaniem Rayskiego Niemcy nie mogli zabić:

12 marca 1943 Niemcy zabili 14-latkę, tylko dlatego, że była Polką. To zdjęcie stało się symbolem. Przerażająca relacja fotografa, która jest świadectwem bestialstwa… [WIDEO]

źródło: wPolityce.pl

(29836)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

7 komentarzy

  1. ….wystarczy poczytać I. lisiaka „Żydowscy kolaboranci Hitlera”..+ obszerna bibliografia…i teksty RÓWNIEŻ ŻYDÓW /PRAWDĘ MÓWIĄCE/..!!

    • Niemiecki Czerwony Krzyż dokumentuje 350000 zabitych żydów. Żydowscy historycy oceniają zabitych żydów na 1 milion. Konfabulujący Gros z 350 ofiar zrobił 1600. Holokaust to fabryka pieniędzy i niszczenie państw narodowych – 447!!!

  2. Te trzy miliony Żydów Panie Rajski to także obywatele z Polski nie z księżyca ani Izraela bo wtedy nie istniał.

  3. Podczas II wojny światowej zostało zabitych 6 milionów Polaków. Ja mam pochodzenie częściowo ukraińskie po jednym z dziadków……… ale jestem POLAKIEM i czuję cię POLAKIEM i nie życzę sobie aby liczono mnie inaczej w imię absurdalnych interesów finansowych i wizerunkowych jakiegoś wrogiego Polsce ……PODŁEGO państwa.

  4. Francuzi w ogóle nie powinni się wypowiadać w kwestiach holokaustu z powodu tego co robili podczas II wojny światowej. Mówię tu o jawnej kolaboracji z hitlerowcami, wyłapywaniu przez francuską policję żydów i wysyłanie ich koleją prosto do Auschwitz. Pojawia się ostatnio dużo takich jak Rayski, którzy uważają że już wszystko wiedzą i wysnuwają jakieś z du…y wzięte teorie. Jeżeli jest historykiem to jak każdy historyk powinien przedstawiać niezbite dowody i fakty, a nie prezentować swój punkt widzenia.

  5. Myślę podobnie jak każdy Polak.Francuzi nas zdradzili zamiast walczyć z Niemcami w 1939 roku zamknęli się w bunkrach Linii Maginota i teoretycznie wypowiedzieli wojnę Hitlerowi.Gdyby ruszyli na tyły niemieckie razem z Anglikami mieliśmy szanse pokonać Hitlera i Europa uniknęłaby wielu ofiar.Nie pomogli nam a jak ich Niemcy zaatakowali pół roku później to walczyli symbolicznie i poddali się po 2 tygodniach.Utworzyli rząd Vichy i kolaborowali z Niemcami.Policja francuska pakowała Żydów do pociągów ,które wiozły ich do obozów koncentracyjnych.Ten ich sławny ruch oporu to bajki jak w filmie ALo!alo!.I Francuzi chcą nas Polaków pouczać co to jest honor i patriotyzm.Oni mówią,ze Polacy sa antysemitami-niech sami się bija w piersi co oni wyprawiali z Żydami .

  6. Żydzi myślą, że goje to idioci nieumiejący liczyć. Twierdzą: w Europie żyło 6 milionów żydów i 6 milionów żydów zostało zamordowanych, przez beznarodowych „nazistów”. Jeśli wszystkich wymordowano, to skąd tylu chazarów jest w Europie? Unia Jewropejska jest przez gudłai okupowana. W Polskim Parlamencie jest 95% żydków – nadreprezentacja mniejszości narodowej! 150 tysięcy żydów było w wojsku Hitlera, połowa oficerami, ich rodziny były bezpieczne. Niemiecki Czerwony Krzyż dokumentuje, 350 tysięcy zabitych żydów. Niemcy wszelkie dokumentacje prowadzili/prowadzą starannie. Są w Izraelu profesorowie historii, którzy określają liczbę zabitych żydów na nie więcej niż 1 milion. W Jedwabnem mieszkało 370 żydów a Gros pisze, że zabito 1600 żydów, ponad 4 razy więcej. Podobnie jest z firmą holokaust, ponad sześciokrotnie zawyżają liczbę ofiar. Syjoniści z holokaustu zrobili religię, do okradania innych narodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę