Portal informacyjno-historyczny

Ekolodzy tym razem poszli na całość. Do siedziby Lasów Państwowych wtoczyli beczkę i… Internauci komentują: ,,To nie ekologia, to ekoterroryzm” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ekolodzy nie ustają w walce z Ministerstwem Środowiska. Powód? Puszcza Białowieska. Tym razem wtargnęli do siedziby Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie. Krzyczeli: „Cała puszcza parkiem narodowym!”. Urzędnicy wezwali policję.

Wraz z ekologami pojawili się dziennikarze Oko.press i Gazety Wyborczej. To nie pierwszy taki przypadek. Jak informował serwis wPolityce.pl, we wrześniu w proteście przed ministerstwem środowiska wzięli udział dziennikarze „GW”, którzy chcąc zwiększyć frekwencję pikiety, przebrali się za aktywistów Greenpeace. Tym razem na miejscu również ,,spontanicznie” pojawili się przedstawiciele mediów.

Ekolodzy zablokowali wejście do siedziby i przypięli się do barierek. W środku znalazła się beczka, którą usiłują zablokować wejście do budynku. Żądają całkowitego wstrzymania prac w Puszczy Białowieskiej.

Krzysztof Trębski z Dyrekcji Lasów Państwowych pisze na Twitterze:

Ależ tym histerycznym pseudo-ekologom nie chce się czekać na rozstrzygnięcie sprawy Puszczy w #TSUE, którą sami za pośrednictwem KE założyli (!). Boją się, że wyrok będzie inny niż oczekują? Notoryczne łamanie prawa przy jednoczesnym wrzeszczeniu o prawie, ech…

Internauci nie widzą związku między sprawą Puszczy a siłowym blokowaniem siedziby:

(1115)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę