Portal informacyjno-historyczny

Dziennikarz przesadził z opinią? „To wstęp do nazizmu”. Taką reakcję Bartosza Węglarczyka wywołała sytuacja wokół „Klątwy”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Teatr Powszechny wznowił wystawianie kontrowersyjnego spektaklu „Klątwa”. Działacze ONR i Młodzieży Wszechpolskiej blokowali wstęp do budynku teatru. W skandalicznych słowach skomentował te działania dziennikarz Bartosz Węglarczyk.

Ponad 100 osób próbowało nie dopuścić do tego, by na deskach Teatru Powszechnego ponownie wystawiono obrazoburczy spektakl „Klątwa”, w którym pojawiają się m.in. sceny, w którym imitowany jest seks oralny z figurą Papieża Jana Pawła II czy zbierane są pieniądze na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego.

Blokowanie wejścia do teatru nie spodobało się Bartoszowi Węglarczykowi. Dziennikarz nie ukrywał, że widzi sens dyskusji nad samym spektaklem, ale negatywnie ocenił działania przedstawicieli ruchu narodowego. W swojej opinii poszedł jednak chyba o krok za daleko.

To wstęp do nazimu

– napisał Węglarczyk na Twitterze.

Postępowy i tolerancyjny uczestnik „czarnych protestów, koneser sztuki… wyładował swoją frustrację na kobiecie. „Klątwa” ujawniła jego prawdziwe oblicze

(998)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę