Portal informacyjno-historyczny

Dzień przed zamachem lewica za pieniądze Sorosa wypuściła to nagranie. Dzień później najchętniej by je skasowała… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas kampanii wyborczej w USA lewicowcy twierdzili, że Donald Trump otworzy obozy koncentracyjne dla imigrantów. Teraz w internecie promowali filmik, na którym ostrzegali, że sympatycy prezydenta zmienią się w terrorystów, rozjeżdżając m.in. muzułmańskie dzieci samochodami. Rzeczywistość powiedziała ,,sprawdzam”.

Jak podają amerykańskie konserwatywne media, nagranie sfinansowała grupa Latino Victory Project, powiązana z Georgem Sorosem. Pokazuje ono dzieci, które budzą się z koszmaru, gdzie były ścigane przez prawicowego białego kierowcę. Wideo było emitowane po angielsku, ale też po hiszpańsku, aby dotrzeć do jak największej grupy osób. Nagranie stanowiło element kampanii wyborczej w stanie Wirginia.

Po raz pierwszy pokazano je w poniedziałek. Tymczasem dzień później islamista jadący wypożyczoną furgonetką wjechał na ścieżkę rowerową na Manhattanie. W wyniku ataku co najmniej 8 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych. Policja potwierdziła, że mężczyzna wykrzykiwał „Allahu Akbar”. Po raz kolejny życie brutalnie zweryfikowało medialną propagandę.

(9548)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę