Portal informacyjno-historyczny

Dzień przed zamachem lewica za pieniądze Sorosa wypuściła to nagranie. Dzień później najchętniej by je skasowała… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas kampanii wyborczej w USA lewicowcy twierdzili, że Donald Trump otworzy obozy koncentracyjne dla imigrantów. Teraz w internecie promowali filmik, na którym ostrzegali, że sympatycy prezydenta zmienią się w terrorystów, rozjeżdżając m.in. muzułmańskie dzieci samochodami. Rzeczywistość powiedziała ,,sprawdzam”.

Jak podają amerykańskie konserwatywne media, nagranie sfinansowała grupa Latino Victory Project, powiązana z Georgem Sorosem. Pokazuje ono dzieci, które budzą się z koszmaru, gdzie były ścigane przez prawicowego białego kierowcę. Wideo było emitowane po angielsku, ale też po hiszpańsku, aby dotrzeć do jak największej grupy osób. Nagranie stanowiło element kampanii wyborczej w stanie Wirginia.

Po raz pierwszy pokazano je w poniedziałek. Tymczasem dzień później islamista jadący wypożyczoną furgonetką wjechał na ścieżkę rowerową na Manhattanie. W wyniku ataku co najmniej 8 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych. Policja potwierdziła, że mężczyzna wykrzykiwał „Allahu Akbar”. Po raz kolejny życie brutalnie zweryfikowało medialną propagandę.

(9652)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę