Portal informacyjno-historyczny

Amerykański dziennikarz dowiaduje się, dlaczego w Polsce nie ma ataków terrorystycznych. Świetna odpowiedź Nigela Farage’a na pytanie, czy sądzi, że Polska ugnie się pod presją UE [WIDEO]

w Programy/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarz Tucker Carlson gościł Nigela Farage’a w swoim programie na antenie Fox News. Brytyjski europarlamentarzysta szydził z europejskich przywódców i pokazywał na przykładzie Polski i Węgier, że możliwe jest uniknięcie  problemu terroryzmu. Mimo że wymaga sprzeciwienia się przywódcom UE.

Farage punktował europejskich liderów, którzy współczują rodzinom ofiar, ale nie potrafią zaproponować racjonalnego wyjścia z sytuacji.

– Ciągle zaprzeczają. Są zawstydzeni sytuacją, która ma miejsce w Europie

– mówił. Carlson przypomniał, że Angela Merkel uchodzi za bohaterkę w lewicowo-liberalnych kręgach amerykańskich.

Farage powiedział, że Brexit był spowodowany głównie taką polityką UE. Chodziło o kontrole granic nie ze względu na antypatie Brytyjczyków, ale bezpieczeństwo. Ale są miejsca w Europie, gdzie do ataków nie dochodzi. Dziennikarz pytał:

Czy to tylko moje wyobrażenie, czy naprawdę nie dochodzi do ataków w Europie Wschodniej i Środkowej?

Farage zwrócił uwagę, że sprawa jest bardzo interesująca. Premierzy Polski i Węgier – Beata Szydło i Viktor Orban usłyszeli od Merkel i ,,gangsterów z Brukseli”, że muszą zaakceptować politykę migracyjną Unii.

– A oni po prostu powiedzieli ,,nie”

– przypomniał Farage i od razu dodał, że jeśli mamy być szczerzy, istnieje bezpośredni związek między ludźmi, których się wpuszcza, pochodzącymi z różnych kultur i wyznającymi różne religie, a liczbą ataków terrorystycznych.

– Dlatego w Europie Wschodniej po prostu nie obserwujemy takich ataków

– podsumował. Pytany, czy sądzi, że Polacy i Węgrzy się ugną, Farage przypomniał o presji, jaka jest wywierana, łącznie ze stawianiem sprawy na wokandzie międzynarodowych trybunałów, karami finansowymi i groźbami zabrania funduszy.

– Te kraje żyły pod okupacją komunistyczną i nazistowską, wciąż mają to w pamięci, więc nie sądzę, że się ugną teraz

Dziennikarz chciał się również dowiedzieć, dlaczego Unia chce wymusić na mniejszych krajach zastosowanie takiej samej polityki, jaką przyjęły Niemcy. Farage twierdzi, że chodzi o odebranie władzy poszczególnym krajom

Chcą stworzyć Stany Zjednoczone Europy, ale to nie USA, tylko kontynent wielu różnych narodów. Widać to w Europie Środkowej, która nie chce przyjąć islamskiego terroryzmu, islamskich imigrantów.

Podkreślił, że najdziwniejsze dla niego jest to, że część establishmentu w USA bardziej zajmuje się burzeniem pomników z okresu wojny secesyjnej niż zidentyfikowaniem, kto jest prawdziwym wrogiem Europy Zachodniej. Dziennikarz samokrytycznie przyznał, że nie ma głupszej klasy rządzącej niż ta amerykańska.

(24407)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę