Dramat Tomasza Lisa. Media alarmują o jego kłopotach finansowych, a dziennikarz zdradza: właśnie dostał ultimatum

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Media informują, że nad słynną parą dziennikarską Tomasz i Hanna Lis zebrały się czarne chmury. Nie chodzi jedynie o rozpadające się małżeństwo, ale o karierę redaktora naczelnego Newsweeka. – Tomek dostał od szefów ultimatum – mówi w rozmowie z pismem ,,Dobry Tydzień” osoba z redakcji tygodnika prowadzonego przez Lisa.

Posada Lisa jest zagrożona. Chodzi o spadki sprzedaży, które dotknęły również flagowy tygodnik wydawcy Ringier Axel Springer Polska – ,,Newsweek”. Pod znakiem zapytania stoi także autorski program Lisa, który można oglądać w internecie. Problem w tym, że zdarza się, iż na żywo widownię stanowi… kilkadziesiąt osób.

fot.: twitter.com/MarcinRola89

Utrata intratnego stanowiska to poważny cios finansowy, który zaboli tym mocniej, że Lis musi wspierać finansowo dwie córki Polę i Igę, a także wspólnie z żoną spłacać wysoki kredyt we frankach zaciągnięty na zakup willi w Konstancinie. Sprzedaż może się okazać nie taka łatwa, kiedy mamy w pamięci fakt, że Kinga Rusin nie znalazła nabywcy na dom, który dzieliła z Lisem.

źródło: Wirtualna Polska

(8015)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. on zawsze był anty-Polski. Gonić swołocz. Lis bardziej tubą niemiecką był, ale od dawna wiadomo, że szwaby i socjaliści to jedna rodzina… Won z wszelakim elementem który jest przeciwny Narodowi Polskiemu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.