Doprowadzili do blokady dziesiątek stron na Facebooku. Teraz zapowiadają: Zapłacicie przed sądem za każdy rasistowski wpis i mem. Złożymy tysiące zawiadomień. Będziecie płakać na sali sądowej

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który prowadzi akcję zgłaszania stron na Facebooku, zapowiada, że to dopiero początek krucjaty. – Zapewniamy Was. że na tym się nie skończy – twierdzą przedstawiciele.

Aktualnie wśród internautów trwają dyskusje na temat cenzury na Facebooku, blokowane są m.in. konta osób, które zamieściły plakat tegorocznego Marszu Niepodległości.

Ale we wpisie na profilu Facebook przedstawiciele Ośrodka dziwią się głosom oburzenia.

Nie mydlcie oczu wolnością słowa bo jest to śmieszne i świadczy o waszej nikłej inteligencji. To tak jak by złodziej który ukradł rower, złapany przez policję powoływał się na święte prawo własności.

– podkreślają i dodają, że wszystkie zgłoszone strony zostały usunięte, ponieważ ,,zamieszczaliście tam treści rasistowskie które są zakazane z mocy prawa”.

Ich zdaniem, wszystko, co jest usuwane przez Facebook, ,,nawołuje do nienawiści wobec osób określanej narodowości lub wyznania”.

Jednocześnie chwalą się, że ,,udało im się pogrzebać setki stron” i zapowiadają, że to nie koniec.

Kiedyś wróci do Polski normalność i zapłacicie przed sądem za każdy rasistowski wpis i mem. Złożymy tysiące zawiadomień pokazując waszą niezgodną z polskim prawem działalność. Jesteście przestępcami, publikując treści zakazane – z mocy prawa nie możecie korzystać z wolności słowa. Granice wolności słowa wyznacza kodeks karny. Tak wiemy przez ostatni rok czy dwa zamieszczanie antysemickich czy rasistowskich wpisów uchodziło wam bezkarnie, ale teraz to się kończy

– piszą.

Podkreślają, że cały czas zbierają ,,dowody waszej rasistowskiej i przestępczej działalności. Mamy tysiące zdjęć i nazwisk osób które „wysyłały żydów do gazu” lub chwaliły się co zrobią uchodźcom”.

Problemem może być, to że szef Ośrodka Rafał Gaweł trafi niedługo do więzienia na cztery lata – został oskarżony m.in. o oszustwa. Ale Ośrodek jest niezrażony i jednocześnie atakuje polski wymiar sprawiedliwości.

Nawet jeśli mafia prawicowych prokuratorów doprowadzi do uwięzienia Rafała za przestępstwa których nie popełnił, na jego miejsce przyjdzie dwudziestu kolejnych wyznaczonych już zastępców

– czytamy.

Za dwa, trzy lata będziecie płakać na sali sądowej, tłumacząc się ze swoich wpisów którymi przy pomocy środków masowej komunikacji znieważaliście niewinnych ludzi tylko dlatego że byli narodowości żydowskiej, wyznawali islam lub nie podobał wam się ich kolor skóry. A na razie pożegnajcie się ze swoimi kolejnymi ksenofobicznymi, antysemickimi i rasistowskimi stronami. Każda przed zamknięciem została dobrze zdokumentowana [sic! – red.]. Idziemy po was!

– zapowiadają.

(13790)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Dopiero teraz wiem , że Facebook – iem rządzą żydzi i jako żydzi usiłują rządzić Polską ! My za to jesteśmy Polakami na swej własnej ziemi . Ta ziemia była , jest i będzie Polską !

  2. Niezłomny adminie! Dlaczego korzystasz z poczty e-mail u zagranicznego, potencjalnie wrogiego usługodawcy? Przecież są dostawcy usług e-mail z polskim rodowodem.

  3. Do przedstawicieli Ośrodka….. Chazarstwo,czeka na was Ziemia Obiecana….Wasza obecność jest tu niepotrzebna…Wynocha z Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.