Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

,,Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali”. Nergal skarży się Onetowi: ,,Przecież to jest, ku**a, oczywiste. Jak można tego nie rozumieć?”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Adam Darski, znany również jako ,,Nergal”, kpi z programu socjalnego 500 +. W niewyszukanych słowach krytykuje inicjatywę i jej beneficjentów. Pogardliwe słowa kieruje także pod adresem chrześcijaństwa.

,,Nergal” w rozmowie z Onetem powiedział m.in.:

Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali, by sami bezmyślni ludzie powiększali wasz elektorat, przedłużając waszą kadencję

– nazywając beneficjentów programu mianem ,,darmozjadów”. Okazuje się, że ,,Nergala” bardzo boli to, że to nie on jest opłacany z pieniędzy podatników. Tymczasem zagraniczne zespoły mogą liczyć na dofinansowanie.

One są dotowane przez państwo. Jadą sobie na przykład na trasę do Stanów i podstawowe koszty czy loty mają opłacane. A przecież to są dziesiątki tysięcy euro czy dolarów, które normalnie idą z naszej kieszeni czy gaży. My musimy sobie na to zapracować, co mądre państwo by doceniło. Mądre państwo, którym Polska nie jest, bo mamy wyjątkowo głupią władzę

– stwierdza. Każdy, kto nie finansuje ,,Nergala” jest ,,głupi”? Ale idźmy dalej, bo nasz lokalny ,,satanista” wyraźnie jest w swoim żywiole. ,,Nergal” okazuje się wytrawnym analitykiem sceny politycznej i wieszczy:

nie cierpię władzy i że prezydent Duda nie jest moim prezydentem. Dni jego, jak i PiS-u, są policzone i to jest oczywiste, bo tak znienawidzonej władzy i tak spolaryzowanej opinii w polskim społeczeństwie nie było od czasów komuny.

To nie jedyna profetyczna zapowiedź ,,Nergala”. O filmie ,,Kler” powiedział:

Wybieram się. I nie mam wątpliwości, że mi się spodoba

– tak więc ,,Kler” zdobywa rzesze zwolenników jeszcze przed obejrzeniem.

,,Nergal” najwyraźniej niewiele zrozumiał z nauk chrześcijaństwa, bo tak je lapidarnie podsumował:

To smutna religia o śmierci, umieraniu i przybijaniu ludzi do drzewa.  – religia, w której nie ma radości, jest za to mnóstwo ograniczeń. Stworzono to tylko w jednym celu, politycznym, żeby pewna grupa ludzi miała władzę nad większością. Przecież to jest, ku**a, oczywiste. Jak można tego nie rozumieć? Jak można się temu poddawać?

– czyżby ponownie wydał opinię, jak w przypadku ,,Kleru”, przed lekturą, tym razem Biblii? Gdyby zaryzykował jej otwarcie, przeczytałby m.in. takie słowa na temat rzekomego mnóstwa ograniczeń:

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale nie wszystko buduje (1 Koryntian 10:24)

Może jednak przed podarciem Biblii warto byłoby do niej choć raz zajrzeć? ,,Nergal” krytykuje chrześcijaństwo, gdy tymczasem w przeszłości…

Kiedy potrzebował szpiku kostnego do przeszczepu, to odwołał się do wartości chrześcijańskich: altruizmu i miłości bliźniego – a nie jakichś satanistycznych. I on wie i my wiemy, że gdyby odwołał się do wartości satanistycznych, to dostałby nie żaden szpik, tylko kopniaka w tyłek z okrzykiem: do zobaczenia w piekle, frajerze!

– pisał Stanisław Michalkiewicz.

źródło: Onet.pl

 

(4217)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Matoł umiejący się przeciwstawić tylko wierze katolickiej. A co durniu z judaizmem i muzułmanami. Taki dupniak z niego, że boi się im przeciwstawić.

  2. Nie od dziś wiadomo, że Darski jest specyficzny. Fakt, muzę pisze naprawdę dobrą, ale jego publiczne występy powinny się ograniczyć do właśnie jej grania, a nie do wypowiadania się. Powiedzmy sobie szczerze-gdy tylko otworzy usta, to wylatują same obelgi, przygłupawe teksty i tylko i wyłącznie bzdury. Rozumiem, że można czegoś nie lubić czy nie pochwalać, ale jak ten pan czegoś nie może zdzierżyć, to po prostu pajacuje jak kretyn. No ale w końcu to były chłopak Dody, więc wszyscy przymykają oko. Jeśli zaś chodzi o tekst artykułu-proponuję następnym razem pisać o samych faktach, a nie wciskać ludziom swój punkt widzenia i jadzik. Od tego zdaje się jest dziennikarstwo żeby przedstawiać gołe fakty, nie zakrapiane racją polityczną czy urażonymi uczuciami religijnymi autora tekstu. Tak, Nergal pajacuje jeśli chodzi o Katolików i ich religię, ale nie odważy się nawet odezwać na temat islamu. To chyba wystarczy na podsumowanie jego charakteru, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę