Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

,,Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali”. Nergal skarży się Onetowi: ,,Przecież to jest, ku**a, oczywiste. Jak można tego nie rozumieć?”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Adam Darski, znany również jako ,,Nergal”, kpi z programu socjalnego 500 +. W niewyszukanych słowach krytykuje inicjatywę i jej beneficjentów. Pogardliwe słowa kieruje także pod adresem chrześcijaństwa.

,,Nergal” w rozmowie z Onetem powiedział m.in.:

Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali, by sami bezmyślni ludzie powiększali wasz elektorat, przedłużając waszą kadencję

– nazywając beneficjentów programu mianem ,,darmozjadów”. Okazuje się, że ,,Nergala” bardzo boli to, że to nie on jest opłacany z pieniędzy podatników. Tymczasem zagraniczne zespoły mogą liczyć na dofinansowanie.

One są dotowane przez państwo. Jadą sobie na przykład na trasę do Stanów i podstawowe koszty czy loty mają opłacane. A przecież to są dziesiątki tysięcy euro czy dolarów, które normalnie idą z naszej kieszeni czy gaży. My musimy sobie na to zapracować, co mądre państwo by doceniło. Mądre państwo, którym Polska nie jest, bo mamy wyjątkowo głupią władzę

– stwierdza. Każdy, kto nie finansuje ,,Nergala” jest ,,głupi”? Ale idźmy dalej, bo nasz lokalny ,,satanista” wyraźnie jest w swoim żywiole. ,,Nergal” okazuje się wytrawnym analitykiem sceny politycznej i wieszczy:

nie cierpię władzy i że prezydent Duda nie jest moim prezydentem. Dni jego, jak i PiS-u, są policzone i to jest oczywiste, bo tak znienawidzonej władzy i tak spolaryzowanej opinii w polskim społeczeństwie nie było od czasów komuny.

To nie jedyna profetyczna zapowiedź ,,Nergala”. O filmie ,,Kler” powiedział:

Wybieram się. I nie mam wątpliwości, że mi się spodoba

– tak więc ,,Kler” zdobywa rzesze zwolenników jeszcze przed obejrzeniem.

,,Nergal” najwyraźniej niewiele zrozumiał z nauk chrześcijaństwa, bo tak je lapidarnie podsumował:

To smutna religia o śmierci, umieraniu i przybijaniu ludzi do drzewa.  – religia, w której nie ma radości, jest za to mnóstwo ograniczeń. Stworzono to tylko w jednym celu, politycznym, żeby pewna grupa ludzi miała władzę nad większością. Przecież to jest, ku**a, oczywiste. Jak można tego nie rozumieć? Jak można się temu poddawać?

– czyżby ponownie wydał opinię, jak w przypadku ,,Kleru”, przed lekturą, tym razem Biblii? Gdyby zaryzykował jej otwarcie, przeczytałby m.in. takie słowa na temat rzekomego mnóstwa ograniczeń:

Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale nie wszystko buduje (1 Koryntian 10:24)

Może jednak przed podarciem Biblii warto byłoby do niej choć raz zajrzeć? ,,Nergal” krytykuje chrześcijaństwo, gdy tymczasem w przeszłości…

Kiedy potrzebował szpiku kostnego do przeszczepu, to odwołał się do wartości chrześcijańskich: altruizmu i miłości bliźniego – a nie jakichś satanistycznych. I on wie i my wiemy, że gdyby odwołał się do wartości satanistycznych, to dostałby nie żaden szpik, tylko kopniaka w tyłek z okrzykiem: do zobaczenia w piekle, frajerze!

– pisał Stanisław Michalkiewicz.

źródło: Onet.pl

 

(4187)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Matoł umiejący się przeciwstawić tylko wierze katolickiej. A co durniu z judaizmem i muzułmanami. Taki dupniak z niego, że boi się im przeciwstawić.

  2. Nie od dziś wiadomo, że Darski jest specyficzny. Fakt, muzę pisze naprawdę dobrą, ale jego publiczne występy powinny się ograniczyć do właśnie jej grania, a nie do wypowiadania się. Powiedzmy sobie szczerze-gdy tylko otworzy usta, to wylatują same obelgi, przygłupawe teksty i tylko i wyłącznie bzdury. Rozumiem, że można czegoś nie lubić czy nie pochwalać, ale jak ten pan czegoś nie może zdzierżyć, to po prostu pajacuje jak kretyn. No ale w końcu to były chłopak Dody, więc wszyscy przymykają oko. Jeśli zaś chodzi o tekst artykułu-proponuję następnym razem pisać o samych faktach, a nie wciskać ludziom swój punkt widzenia i jadzik. Od tego zdaje się jest dziennikarstwo żeby przedstawiać gołe fakty, nie zakrapiane racją polityczną czy urażonymi uczuciami religijnymi autora tekstu. Tak, Nergal pajacuje jeśli chodzi o Katolików i ich religię, ale nie odważy się nawet odezwać na temat islamu. To chyba wystarczy na podsumowanie jego charakteru, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę