Portal informacyjno-historyczny

Ten czyn feministek oburzył katolików na całym świecie. Tuż przed katedrą dokonały ,,aborcji” na ,,Matce Bożej” [FOTO+18]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas ostatniego Międzynarodowego Dnia Kobiet doszło do sytuacji, która może wywołać obrzydzenie, a zarazem ciarki na plecach. Feministki odegrały… aborcji na kobiecie, która była stylizowana na Matkę Bożą.

Do zdarzenia doszło przed katedrą w Buenos Aires. Obrazoburcze zdjęcie rozeszło się błyskawicznie po sieci. Organizacje katolickie wyraziły swoje oburzenie. Zwróciły uwagę, że feministki walczą o prawa kobiet, a nie szanują tych, które mają się urodzić. Jak podają rocznie abortowanych jest 25 mln małych dziewczynek.

Do czynu przyznały się feministki z organizacji Socorro Rosa Tucuman. Post ze zdjęciami został co prawda usunięty, ale screeny krążą w mediach społecznościowych. Feministki twierdzą, że w taki sposób usuwają patriarchat i narzuconą heteroseksualność.

Duchowny Frank Pavone nazwał odegraną aborcję obrazoburczą i groteskową.

Warto dodać, że tego samego dnia feministki próbowały podpalić katedrę w Buenos Aires.

(3287)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. jak dla mnie, choc nie darze szczegolna sympatia czarnej mafii, jest to mocne przegiecie.
    to jak zrobic kukle mahometa i wjezdzac mu w odbyt wielka murzynska pala przed meczetem (moze feministki ujely by sie tak za ofiarami homofobii w islamie?)… czy feministki naprawde nie potrafia zmusic sie do dialogu i jedyne na co je stac to tylko takie manifestacje z dupy? ani to powazne ani smieszne a juz napewno nie przekonywuje mnie do propagowanej ideologii… po co one to robia?

    chyba jedyne rozwiazanie tej zagadki to stwierdzenie, iz feminizm wypral z nich juz resztki rozumu i nalezy je zakwalifikowac jako osoby niepelnosprawne umyslowo.
    najgorsze jest to, ze nawet moj wujek cierpiacy na zespol downa rozumie dlaczego nie powinno sie postepowac w taki sposob, a feministki dalej nie potrafia tego przyswoic, ot caly dzisiejszy feminizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę