Portal informacyjno-historyczny

Do czego prowadzi komunizm. Wygłodniały tłum rzucił się na… krowę. Na innym nagraniu zdesperowana kobieta je kota… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Wenezueli trwa nieudany eksperyment z komunizmem. Chroniczny niedobór żywności prowadzi do sytuacji, które wydawało się dawno odeszły w niepamięć. W jednej z wiosek ludzie z kamieniami i kijami rzucili się na krowę.

,,Jesteśmy głodni”, ,,ludzie cierpią” – tak krzyczeli doprowadzeni do ostateczności ludzie, którzy każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie, ponieważ półki sklepowe świecą pustkami. Do zdarzenia doszło w wiosce rybackiej Palmarito w Meridzie. Zwierzę zabito, a podobna historia według mediów miała miejsce na dziesiątkach innych farm w okolicy.

W całym kraju trwają grabieże z powodów chronicznych niedoborów żywności i hiperinflacji. Kraj o największych na świecie złożach ropy naftowej jednak z uporem godnym lepszej sprawy pod rządzami Nicolasa Maduro prowadzi komunistyczny eksperyment.

Na innym nagraniu wygłodniała kobieta siedząca przy ruchliwej ulicy je… kota.

(4155)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę