Wiktor Juszczenko Wiktor Juszczenko

Były prezydent Ukrainy Juszczenko obecnie… handluje na pchlim targu

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wiktor Juszczenko to były prezydent Ukrainy, którego tzw. Pomarańczowa Rewolucja wyniosła na fotel prezydenta. Obecnie można go spotkać na pchlim targu.

Jeden z klientów rozpoznał byłego prezydenta i premiera. Juszczenko sprzedawał wyszywanki, tradycyjne ukraińskie, bogato zdobione haftami koszule.

Klientka poszła na targ, żeby „kupić sobie coś stylowego” za niewielkie pieniądze. Wtedy zobaczyła Juszczenkę – siedział na plastikowym krześle i popijał kawę z papierowego kubka. Juszczenko zgodził się na zdjęcie. Był bardzo miły, wspólnie porozmawiali o pogodzie i wymienili uściski dłoni.

Klientka dziwi się, że obecny prezydent Kijowa bez ochrony jeździ po mieście rowerem, a były prezydent Ukrainy w najlepsze sprzedaje koszule na targu.

Juszczenko w latach 1999-2001 był premierem Ukrainy, a od 2005 do 2010 roku prezydentem. Jednak w 2012 r. poparcie jego partii Nasza Ukraina nie przekroczyła 1 procenta.

(5365)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.