Bułgarscy sutenerzy zatrzymani. Ich ofiarą była 20-letnia Polka. Szybka akcja polskiej Straży Granicznej [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W powiecie lęborskim funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch Bułgarów i Polkę zamieszanych w proceder sutenerstwa i stręczycielstwa. Ofiarą cudzoziemców oraz współpracującej z nimi mieszkanki woj. kujawsko-pomorskiego była 20-letnia Polka.

Zatrzymani – dwaj mężczyźni w wieku 21 i 28 lat oraz 20-letnia kobieta – działali na terenie powiatu wejherowskiego, lęborskiego oraz w okolicach Bydgoszczy od lata 2016 r. do chwili zatrzymania.

28-latkowi prokurator nadzorujący śledztwo przedstawił zarzut czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Drugiemu z podejrzanych, 21-latkowi, zarzuca się doprowadzenie innej osoby do uprawiania prostytucji poprzez wykorzystanie jej krytycznego położenia, a następnie czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania przez tę osobę prostytucji. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Na wniosek prokuratora nadzorującego śledztwo sąd zastosował wobec mężczyzn trzymiesięczny areszt.

Kobiecie zarzuca się ułatwianie uprawiania prostytucji i czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę, a także zmuszanie wykorzystanej kobiety do określonego zachowania oraz spowodowanie u niej obrażeń ciała.

(14060)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.