Dramatyczne sceny w szpitalu. Nowe nagranie w sprawie tajemniczej śmierci Polki w Egipcie [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie pojawiają się nowe fakty. Reporter TVP Info dotarł do nagrań z monitoringu w szpitalu w Mars Alam, z okna którego 27-letni Polka wyskoczyła i doznała śmiertelnych obrażeń.

Magdalena Żuk trafiła do szpitala w Mars Alam po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w pokoju hotelowym. W placówce medycznej Polka odzyskała świadomość. Wydawało się, że wszystko będzie zmierzało ku szczęśliwemu końcowi, ale sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Opublikowany film rzuca nowe światło na sprawę. Na nagraniu widać, jak walczy z pracownikami szpitala. Najprawdopodobniej w ataku paniki. Została jednak obezwładniona i wyniesiona poza zasięg kamer.

Tego samego dnia Polka rozmawiała też ze swoim chłopakiem. Zahowywała się dziwnie i prosiła, by partner zabrał ją z Egiptu. Jednocześnie mówiła, że już nie wróci… Następnego dnia 27-latka wypadła z okna. Nie wiadomo, czy wyskoczyła sama, czy jednak została zamordowana.

Okoliczności śmierci Magdaleny Żuk nie są jasne. Polka wyjechała do Egiptu sama. Już po przyjeździe alarmowała swoich znajomych, że ktoś wsypał jej do napoju podejrzaną substancję. O utrudnionym kontakcie z kobietą informowali potem przedstawiciele biura podróży, które organizowało wyjazd. Podejrzewano jakiś silny uraz psychiczny. Sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk bada polska prokuratura, która prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa. Swoje dochodzenie prowadzi także detektyw Krzysztof Rutkowski.

(16876)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.