Portal informacyjno-historyczny

Brytyjczyk rozmawia po polsku z córką, która dopiero co zaczęła się uczyć w polskiej szkole. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Adam to 37-letni Brytyjczyk, który całe życie mieszkał w Oxfordshire, ale wspólnie z żoną – Polką postanowili zmienić klimat i przeprowadzić się do Wrocławia. Mają córeczkę Sophie, która dopiero od niedawna uczy się w polskiej szkole, ale z naszym językiem radzi sobie wyjątkowo dobrze.

Adam stara się mówić po polsku i brzmi całkiem nieźle, ale to, w jaki sposób radzi sobie blisko 11-letnia dziewczynka, wywołało duży entuzjazm u internautów.

I to jest prawdziwy imigrant. Przyjechał do Polski – pracuje, jeżeli pracę straci to na 100% natychmiast zacznie szukać kolejnej, przywiózł dzieci które normalnie chodzą do szkoły i uczą się języka. To jakiego jest wyznania, jaki jest kolor skóry, skąd przyjechał – nie ma kompletnie znaczenia.


Wow, to niesamowite jak dzieci szybko uczą się języków. Zosia brzmi BARDZO naturalnie. Jeszcze kilka miesięcy i NIE będzie się dało rozpoznać, że angielski był jej pierwszym językiem.

– tak brzmi najpopularniejsze komentarze pod nagraniem. A jak brzmi Sophie, czyli po prostu Zosia? Posłuchajcie i oceńcie sami:

(20905)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę