Portal informacyjno-historyczny

Cezary Żak zaskoczył nawet swoich fanów. Odpowiedział krytykom: ,,Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat budzi skrajne emocje. Jerzy Owsiak bywa mocno krytykowany. Jego zwolennicy nie wahają się, by użyć mocnych słów w jego obronie. Wśród nich znalazł się popularny aktor Cezary Żak.

Udostępnił on artykuł ,,Okulawić Owsiaka”, który opisuje krytykę zbiórki. Czytamy m.in.:

Kościół więc modli się o mniejsze datki i obrzydza całą inicjatywę, jako moralnie naganną. Rząd stosuje inne metody. Jurek Owsiak został niedawno wezwany do sądu i zapłacił mandat ze niecenzuralną wypowiedź. Wojsko i urzędnicy wiedzą, że pomoc Orkiestrze może odbić się na promocjach i awansach. Możliwe są dyscyplinarne zwolnienia. Placówki dyplomatyczne RP otrzymały polecenie, by nie angażowały się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie wspierały działalności sztabów, nie użyczały pomieszczeń. Ambasadorzy – by nie obejmowali licytacji honorowymi patronatami

– tak twierdzi autor – Dariusz Wiśniewski, który całość ilustruje odwróconym serduszkiem z wezwaniem: Nie daję Owsiakowi.

Cezary Żak skwitował całość cytatem:

Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy

Wśród komentarzy dominowali zwolennicy WOŚP, którzy mimo ostrych słów, przyklasnęli wypowiedzi. Choć zdarzały się też takie opinie.

Wstyd panie Cezary Żak, wstyd. Jestem babą tak tu reszta bab, ale nawet w cytatach nie zamieszczamy wulgaryzmów, i nie lubię ludzi którzy napuszczają nas na siebie, to tyle ode mnie

– napisała internautka. A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

źródło: Facebook / fot. screen youtube

(5371)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Tak jak Piłsudski miał racje, tak i Pan Cezary ją ma. Niestety taka jest smutna prawda o Polsce, ja bym jeszcze zacytował modlitwę Polaka z kultowego „dnia świra”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę