Mieli bronić dobrego imienia Polski, a tymczasem… U Mazurka wyjątkowo ostro. Poseł Jakubiak się rozpędził: Panom się poj… [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polska Fundacja Narodowa dysponuje ogromnym budżetem, jednak to internauci muszą walczyć o dobre imię Polski w mediach społecznościowych. Robert Mazurek pytał swojego gościa Marka Jakubiaka o to, czy zmiany są niezbędne.

wszyscy pytają, co robi Polska Fundacja Narodowa, która jest powołana właśnie po to, żeby bronić nas w takich sytuacjach, tłumaczyć światu, o co naprawdę nam chodzi?

– pytał prowadzący.

Być może kampania czarnych billboardów dotyczących sądownictwa wyczerpała możliwości intelektualne tejże fundacji […] I to są te momenty, w których mówimy „sprawdzam”. Oni powinni w tej chwili działać, mają na to środki

– mówił poseł.

To jest prawie 200 milionów złotych i tak naprawdę pytani, co robią, mówią, że są pewne rzeczy niejawne, o których nie mogą informować

– przypominał Mazurek.

Ja przepraszam, ale fundacje są właśnie jawne. Panom się poj… z trzyliterówkami pomyliło. Są właśnie jawne, a państwo wydajecie pieniądze podatników, więc nie ma tu mowy o jakichś pod stołem działaniach. Polska Fundacja Narodowa powinna działać w tej kwestii

– powiedział.

Panie pośle, to ja pana pytam i myślę, że nasi słuchacze też mają to pytanie: 200 milionów poszło na Polską Fundację Narodową – na Boga świętego: na co oni wydają tę forsę?

– nie mógł uwierzyć prowadzący.

Przez wiele miesięcy nikt z Fundacji nie zadbał, aby znakomity klip o polskiej historii nie trafił za granicę.

W innej części rozmowy w studiu poseł Jakubiak wziął też nieoczekiwanie w obronę… Ryszarda Petru, uważając, że kobiety w jego ugrupowaniu zachowały się nielojalnie:

Poseł odradzał też demonstrację narodowców pod ambasadą Izraela.

Wszystkie demonstracje narodowców budzą zaraz kontrę, zjawią się tam zaraz ludzie, którzy są przeciwko w ogóle występowaniu jakiejkolwiek młodzieży narodowej. A poza tym to jest miejsce bardzo specyficzne, bo to jest wąska uliczka… […] zachęcam pana prezesa Winnickiego do tego, żeby odstąpił od manifestowania w chwili, kiedy tak naprawdę to nie jest nasz problem – widać wyraźnie, że Izrael ma sam problem z tym, co nawywijał ostatnio. Wielce żałuję, że ta manifestacja teraz się odbędzie. Pięciu pajaców w krzakach narobiło na cały świat zamieszania, a teraz chcemy w setkach przed ambasadą Izraela manifestować – pytam się: co? […] jestem nawet przekonany, więcej niż pewien, że prowokacje będą, jestem więcej niż przekonany, że świat pokaże to zupełnie inaczej, niż zakłada to Winnicki czy Bosak.

Cała rozmowa:

(8169)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.