Nagrał znakomitą odpowiedź na ostatnie ataki na Polskę. Odpowiedź? Youtube blokuje film na terenie UE i… Izraela. Zobacz ocenzurowane nagranie [WIDEO]

w Ciekawe klipy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Stefan Tompson, brytyjski vloger o polskich korzeniach, po raz kolejny walczy o dobre imię Polski. Tym razem nagrał klip, w którym zachęcał Żydów do odwiedzania Polski i tłumaczył ostatni kryzys na linii Polska – Izrael. Tymczasem jego nagranie zostało zablokowane w Izraelu oraz wszystkich państwach Unii Europejskiej.

Niestety moje ostatnie wideo, w którym wspominałem o Polskiej roli w walce przeciw nazistowstko-niemieckiemu totalitaryzmowi oraz o stosunku Polaków wobec Żydów, zostało ograniczone na YT oraz zablokowane na terenie większości UE oraz w Izraelu. Nie jestem zwolennikiem ustawy ale nie można godzić się na takie fałszowanie historii poprzez obarczania Polski za niemieckie nazistowskie obozy zagłady [….] Starałem się szukać wspólnego terenu oraz także budować relacje z Izraelem i Żydami. Niestety Youtube Community uznała to za zbyt „kontrowersyjne” i zgłosiła wideo… Dziwne czasy.

Oto najnowsze nagranie wciąż dostępne na Facebooku:

(11294)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. W końcówce pada zdanie „dzielili tysiąc lat historii” jest wątpliwe, kontrowersyjne /kładę to na karb młodości i niewiedzy młodego człowieka/ i od razu podsuwa myśl o historii „kronikarza” Jakuba Ibn Ibrahima, który tak naprawdę był handlarzem ludźmi zamieszkującymi obszar obecnej Polski… Skupywał ludzi od lokalnych przedchrześcijańskich kacyków i wywoził dalej na handelek, taki sobie wymyślił interes wespół ze swoimi ziomkami. Nie było żadnego dzielenia tysiąca lat historii, goście pojawili się znacznie później i byli są i będą tylko gośćmi. A my nie pchamy się do Izraela, gdzie w najlepszym razie będziemy gośćmi i zdaje się zawsze bardzo nieproszonymi… Zaś dla talmudu w ogóle nawet nie jesteśmy ludźmi, jesteśmy zwierzętami. Warto o tym wiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.