Portal informacyjno-historyczny

Nagrał znakomitą odpowiedź na ostatnie ataki na Polskę. Odpowiedź? Youtube blokuje film na terenie UE i… Izraela. Zobacz ocenzurowane nagranie [WIDEO]

w Ciekawe klipy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Stefan Tompson, brytyjski vloger o polskich korzeniach, po raz kolejny walczy o dobre imię Polski. Tym razem nagrał klip, w którym zachęcał Żydów do odwiedzania Polski i tłumaczył ostatni kryzys na linii Polska – Izrael. Tymczasem jego nagranie zostało zablokowane w Izraelu oraz wszystkich państwach Unii Europejskiej.

Niestety moje ostatnie wideo, w którym wspominałem o Polskiej roli w walce przeciw nazistowstko-niemieckiemu totalitaryzmowi oraz o stosunku Polaków wobec Żydów, zostało ograniczone na YT oraz zablokowane na terenie większości UE oraz w Izraelu. Nie jestem zwolennikiem ustawy ale nie można godzić się na takie fałszowanie historii poprzez obarczania Polski za niemieckie nazistowskie obozy zagłady [….] Starałem się szukać wspólnego terenu oraz także budować relacje z Izraelem i Żydami. Niestety Youtube Community uznała to za zbyt „kontrowersyjne” i zgłosiła wideo… Dziwne czasy.

Oto najnowsze nagranie wciąż dostępne na Facebooku:

(11264)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. W końcówce pada zdanie „dzielili tysiąc lat historii” jest wątpliwe, kontrowersyjne /kładę to na karb młodości i niewiedzy młodego człowieka/ i od razu podsuwa myśl o historii „kronikarza” Jakuba Ibn Ibrahima, który tak naprawdę był handlarzem ludźmi zamieszkującymi obszar obecnej Polski… Skupywał ludzi od lokalnych przedchrześcijańskich kacyków i wywoził dalej na handelek, taki sobie wymyślił interes wespół ze swoimi ziomkami. Nie było żadnego dzielenia tysiąca lat historii, goście pojawili się znacznie później i byli są i będą tylko gośćmi. A my nie pchamy się do Izraela, gdzie w najlepszym razie będziemy gośćmi i zdaje się zawsze bardzo nieproszonymi… Zaś dla talmudu w ogóle nawet nie jesteśmy ludźmi, jesteśmy zwierzętami. Warto o tym wiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę