Portal informacyjno-historyczny

Braun rosyjskim agentem? Braun rosyjskim agentem?

„To, do czego nawołuje Braun, jest marzeniem Łubianki. Drogą do rosyjskiego protektoratu”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Trzeba natychmiast ogłosić neutralność – ogłosił w Radiu Wnet Grzegorz Braun.

– Neutralność, do której nawołuje Braun, jest marzeniem „Łubianki”. To droga do rosyjskiego protektoratu zarządzanego przez rosyjską agenturę – odpowiada dr Jerzy Targalski.

– Trzeba natychmiast ogłosić neutralność, bo nie możemy grać z szulerami znaczonymi kartami, kiedy ma się same blotki i licytować całym majątkiem. Jesteśmy używani jako karta przetargowa, w grze, którą imperium amerykańskie prowadzi z imperium Rosyjskim, aby Moskale stali się bez kosztowym sprzymierzeńcem Waszyngtonu w wojnie z Chinami

– podkreślił reżyser i były kandydat na prezydenta.

Targalski odpowiada:

Neutralność zawsze staje się ważna zawsze wtedy, kiedy Polska ma szanse odegrać istotną rolę, wtedy kiedy Zachód dogaduje się z Polską.  Neutralność Polski do droga do rosyjskiego protektoratu zarządzanego przez rosyjską agenturę. Może ona leżeć krzyżem w kościele, i używać terminu Ojczyzna jako przerywnika, nic to nie zmienia jeżeli chodzi o istotę jej działania.

źródło cytatów: Niezalezna.pl

(2504)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

 1. To, do czego nawołuje Braun jest głosem rozsądku. Trwała neutralność byłaby dla nas najlepszą ochroną przed globalną wojną jądrową. Niestety, ta wojna jest nieuchronna jak śmierć. Wynika to jednoznacznie z analizy biblijnej. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji z Księgi Daniela: „I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem” (11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza także rozpad UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji.

  „I [król północy] wkroczy na południe [Rosja może być zmuszona do interwencji w związku z odmrożeniem konfliktu pomiędzy Gruzją i jej zbuntowanymi regionami], ale nie będzie jak wcześniej [2008 – Gruzja], lub jak później [teraz – Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci” (Daniela 11:29b,30a).

  Ta wojna rozpocznie się od konfliktu etnicznego. Jezus zapowiedział: „Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi”, podobnie jak w 2008, a potem…

  Mojżesz pisał: „I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone” (Liczb 24:24). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także użyje „wielkiego miecza” (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: „początek bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8).

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę „króla południa”. Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję „króla północy”, rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę