Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Facebook

Bezprecedensowy wyrok w USA. Po latach prawda wyszła na jaw. Tymczasem środek jest stosowany w… Polsce (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bezprecedensowy wyrok sądu w Kalifornii – biochemiczny koncern musi zapłacić odszkodowanie mężczyźnie choremu na raka. Powodem działania jest popularny środek glifosat – informowały ,,Wiadomości TVP”. Tymczasem internauci ostrzegają, że dostępny jest także w Polsce. Zwracają uwagę na ogromne zagrożenie, jakie niesie jego stosowanie.

Obecnie na rynku polskim dostępne jest kilkanaście generycznych środków zawierających w swoim składzie glifosat; niektóre z nich to: Avans Premium 360 SL, Glifocyd 360 SL, Klinik 360 SL, Kosmik 360 SL, Taifun 360 SL.

Oto materiał z profilu Facebook Szlachetnie Zdrowy. Czy środek jest tak groźny, jak twierdzą osoby wypowiadające się zaraz po materiale ,,Wiadomości”? W najbliższym czasie przyjrzymy się sprawie.

☠️ Potworna trucizna w polskich sklepach. 🤕🤢😰😨😱💀 Deformuje płody i wywołuje raka. 😕😒😖😟😧

🆘 WIĘCEJ INFO NA TEN TEMAT TU: 🆘 https://bit.ly/2Rb0Z06 🆘☠️ Potworna trucizna w polskich sklepach. 🤕🤢😰😨😱💀Deformuje płody i wywołuje raka. 😕😒😖😟😧ROUNDUP – TO PREPARAT OSTATECZNY!Czy "ROLNIKÓW" stosujących go na polach, np. do oprysku rzepaku czy zboża przed żniwami można śmiało nazwać Mordercami?Dzięki takim procederom rodzą się dzieci chore genetycznie a mafie onkologiczna i farmaceutyczna świetnie prosperują…Zobacz KONIECZNIE te dwa FILMY rozwijające temat:☠️ "Korporacyjna Żywność" 🤔🤨😯😣🤐😫😲🤑😖😟😤☠️ Food, Inc. (2008) – Robert Kenner PL – 🙁😧😩😨😰😱😵🤢🤮🤕😡💀https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/1601619296610529/ ☠️ CHEMIA ZABIJA nie tylko chwasty!!! 🙄 💡 😰 😨 😱 🤮 🤕 💀 https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/296469874416443/ 😈 ☠️ "Świat według MONSANTO" 😑 🤐 😨 😰 😱 😤 😖 😵https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/693521504351024/Trwa masowe ZATRUWANIE POLAKÓW oraz Ludzi na całym Świeciei rozłożone w czasie ZABIJANIE NAS! 😡 🤢 🤮 🤬 😷 🤮 🤕 💀 ☠️ 👿Dołąćz do grupy "Szlachetnie Zdrowy" i rośnij w świadomość:https://www.facebook.com/groups/SzlachetnieZdrowy

Publiée par Szlachetnie Zdrowy sur Mardi 11 septembre 2018

źródło: TVP / Wikipedia

(7466)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę