Portal informacyjno-historyczny

Bardzo wysoka kara za wywieszenie bilbordów o niemieckich reparacjach. ,,Władze Warszawy bronią interesów III Rzeszy”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Program TVP ,,Alarm!” informuje, że firma, która na bilbordach informowała o reparacjach wojennych od Niemiec dla Polski, musi zapłacić karę – ponad 15 tys. złotych. – W ten sposób władze Warszawy bronią interesów III Rzeszy – mówił Wojciech Korkuć – artysta-grafik.

Korkuć rok temu wywiesił billboardy, które wywołały wiele kontrowersji i nieprzychylne komentarze w mediach głównego nurtu.

Urzędnicza machina ruszyła po interwencji dziennikarki współpracującej z „Gazetą Wyborczą”. Uznano, że część powierzchni wysiała nad pasem drogowym. W tym przypadku należało złożyć dokumenty do zarządcy drogi

– informuje ,,Uwaga”. Sam Korkuć nie ukrywa, że sprawa jest bulwersująca.

Uważam, że to jest skandal. W ten sposób władze Warszawy bronią interesów III Rzeszy

– powiedział. Sam twierdzi, że stosowną zgodę od urzędników miał. Z programu dowiadujemy się, że całą burzę rozpętała dziennikarka Milena Rachid Chehab, choć ona twierdzi, że ze sprawą nie ma nic wspólnego.

(3367)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę