Portal informacyjno-historyczny

Artysta „urodził” kurczaka. Takie informacje serwuje TVN24. Nawet prezenter nie wytrzymał… Teraz nagranie z nim w roli głównej podbija internet [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To był dopiero news! TVN24 chciał poinformować swoich widzów o niezwykłej akcji pewnego Francuza. Prezenter wiadomości nie wytrzymał jednak na antenie, gdy zaczął czytać o pomyśle artysty.

Wydawcy TVN24 uznali, że widzowie powinni zostać poinformowani o to, co wymyślił Abraham Poincheval, który mieszkał już w butelce, niedźwiedziu i skale. Francuski artysta postanowił… zamienić się w kurę i wysiadywać jaja. Do momentu wyklucia się piskląt. Pomysł absurdalny, ale Poincheval wziął się za realizację na całego. Wysoką temperaturę ciała zapewniały mu specjalne posiłki oraz owijanie się termicznym kocem. Wszystko, by mieć pisklęta.

W końcu artysta, który swoją akcję przeprowadził w Palais de Tokyo w Paryżu, osiągnął cel i „urodził” kurczaczka. Można było odtrąbić sukces i poinformować media. Te miały puścić w świat radosną nowinę. TVN24 niespecjalnie się udało. Prezenter nie mógł powstrzymać się od śmiechu, gdy zaczął czytać „niezwykle istotną” dla ludzkości informację… Nagranie nieudanej próby podbija teraz portale społecznościowe i robi większą furorę niż news o kurczaczku Poinchevala.

(3972)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę