Portal informacyjno-historyczny

Jak Afrykanie dostają się do Unii Europejskiej. W Szwecji głośno o małżeństwie 71-latki z Gambijczykiem

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Maire Pehkonen – 71-latka ze Szwecji jest zakochana po uszy w 34-latku z Gambii. Lamin Sanneh oczarował staruszkę, która postanowiła wejść w związek małżeński. Efekt? Zaradny Lamin wkrótce będzie cieszył się obywatelstwem kraju Unii Europejskiej.

Nowożeńcy są już po romantycznej nocy poślubnej. Po raz pierwszy spotkali się w Gambii w 2014 roku. Mężczyzna zaimponował jej swoją kurtuazją. Znał się z jej mężem, dlatego kobieta zdołała wyśledzić go na Facebooku, kiedy małżeństwo przeżywało kryzys. Później będąc w Szwecji pisali do siebie i kontaktowali przez Skype’a, aż ostatecznie zapadła decyzja o małżeństwie.

Mężczyzna jest islamistą i dlatego, jak tłumaczy kobieta, rygorystycznie stosuje się do zasad religii, dlatego musieli czekać do nocy poślubnej.

Swoją decycję wyjaśnia tym, że jest dorosła, a życie jest krótkie i trzeba się nim cieszyć. Sama skarży się na cukrzycę i problemy z sercem. Małżonek będzie pomagał jej w poruszaniu się, ponieważ ma problemy z chodzeniem.

Gambijczyk potrzebuje teraz dwóch lat, aby otrzymać prawo do stałego pobytu w Szwecji. W zeszłym roku podobnie postąpiło 141 Gambijczyków, którzy dostali się do Szwecji dzięki związkom małżeńskim.

źródło: Expresssen.se / fot. Twitter

(12962)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę