Portal informacyjno-historyczny

Adamek udzielił głośnego wywiadu. Lewacka organizacja… donosi na niego do prokuratury. Internauci punktują: dlaczego za to samo nie zgłosicie TVN-u i Wojewódzkiego?

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tomasz Adamek udzielił głośnego wywiadu Jakubowi Wojewódzkiemu w programie telewizyjnym. Efekt? Na celownik wziął go Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na stronie organizacji zapowiedziano, że wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa zostanie złożony w poniedziałek.

Adamek mówił Wojewódzkiemu:

Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem

Słowa boksera zostały potraktowane jako żart przez prowadzącego i publiczność, a także Natalii Nykiel, która również była gościem. Jej uwagę o rzadkim sprzątaniu Adamek skomentował żartobliwie „trzeba lać! trzeba lać! trzeba lać!”, co piosenkarka skwitowała śmiechem.

Ale do śmiechu nie było ewackiej organizacji Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, która rozrywkową konwencję programu wzięła śmiertelnie poważnie.

Na jej stronie czytamy:

Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci. Publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet. Tym samym w opinii naszego Ośrodka popełnił przestępstwo ścigane z urzędu za które powinien stanąć przed sądem

Jednocześnie organizacja zapowiada złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa

Propozycja wzbudziła ogromne rozbawienie internautów. Oto najpopularniejszy komentarz na stronie:

Hihihi az polubię waszą stronę żeby takie newsy trafiały do mnie częściej :Kojarzycie mi się z takim nielubianym dzieciakiem z podstawówki, co nie dość ze doniesie do nauczyciela, to jeszcze nakłamie…. jesteście tam wszyscy rudzi czy co?

Internauci zwrócili uwagę, że Wojewódzki śmiał się razem z Adamkiem, wyrażając akceptację podniesionymi kciukami.

Dlaczego ani Kuby Wojewódzkiego ani TVN-u nie zgłosicie do prokuratury? TVN to pokazał (choć nie musiał, program nie jest na żywo), a Kuba śmiał się do rozpuku

Ośrodek przyznał:

Kto pochwala publicznie czyn przestępczy też łamie prawo, masz rację

Ale nie odniósł się, dlaczego jest tak wybiórczy w składaniu zawiadomień.

Przy nim Kijowski to niewiniątko. Na czele protestu ,,antyfaszystów” stał człowiek, który przed sądem udawał wariata, aby uniknąć odpowiedzialności. Bez skutku: został wyśmiany przez sędziego i skazany [WIDEO]

(9958)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę