,,1 listopada 2016 Clintonowie zainicjowali cywilny zamach stanu. My w środowisku wywiadu zdecydowaliśmy o kontr-zamachu” [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Steve Pieczenik, którego rodzice pochodzą z Polski i Rosji, to były asystent sekretarza w Departamencie Stanu USA w trzech różnych administracjach. Pracował także w administracji Geralda Forda, Jimmy’ego Cartera, Ronalda Reagana i George’a H. W. Busha.

W wideo opublikowanym w serwisie Youtube, które w momencie publikacji tego artykułu ma blisko 3 mln odsłon (2 mln odsłon w dwa dni), mówi:

Clintonowie zapoczątkowali cywilny zamachu stanu poprzez korupcję i kooptację Białego Domu, Departamentu Sprawiedliwości, CIA, FBI, Prokurator Generalnej i Dyrektora FBI. (…) Aby zatrzymać ten zamach, my w środowisku wywiadu i z pomocą innych, zebranych nieformalnie, za których zgodą oświadczam, że zainicjowaliśmy kontr-zamach poprzez Juliana Assange i Wikileaks

Pieczenik dodał, że ponowne otwarcie dochodzenia FBI ws. Clintonów stało się za sprawą jego grupy, że nie dopuszczą do uczynienia Hillary Clinton prezydentem USA, i że pociągną do odpowiedzialności wszystkich biorących udział w utajnianiu olbrzymiej korupcji poprzez Fundację Clintonów, w tym: obecnego prezydenta, prokurator generalną Lorettę Lynch i innych.

A tu wypowiedź Juliana Assange:

(3984)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.