,,W życiu nie widziałem takiego paszkwilu na Polskę”. Róża Thun gwiazdą niemieckiej stacji, gdzie zdradza ,,straszną prawdę o naszym kraju”. ,,Nawet TVN i Wyborcza mogłyby się uczyć” [WIDEO]

w Filmy dokumentalne/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Niemczech głośno o tegorocznych obchodach Sylwestra, gdzie po raz kolejny doszło do licznych ataków na kobiety oraz interweniujących policjantów. Jednak tamtejsze media publiczne wydają się być bardziej przejęte sytuacją w Polsce. NDR – niemiecka stacja publiczna – przedstawia nasz kraj jako miejsce, gdzie rodzi się dyktatura.

„Re: Polen vor der Zerreißprobe – Eine Frau kämpft um ihr Land”, czyli Polska stanęła przed testem – kobieta, która walczy o swój kraj” to reportaż, gdzie Polska pokazana jest jako kraj zmierzający do dyktatury za sprawą rządów PiS-u. Aby potwierdzić tę tezę, poproszono o głos polską polityk – wybór padł na Różę Thun.

Polityk PO zostaje zaprezentowana jako opozycjonistka, której na sercu leży dobro ojczyzny. W okresie komunizmu walczyła z dyktaturą, teraz po raz kolejny musi wyjść na ulicę. Z materiału dowiadujemy się, że protesty opozycji gromadzą tłumy. Z kolei Marsz Niepodległości to impreza organizowana przez ,,ugrupowania, które grożą Róży Thun śmiercią”.

Walczyliśmy o demokracje przez dziesięciolecia. Teraz oni chcą to zniszczyć? To zmierza w kierunku dyktatury, ale my nie pozwolimy na to

– zapowiada Thun.

Materiał spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem w polskiej sieci.

To jest zdrada

– czytamy na profilu Polska Suwerenna.

Maciej Świrski z Reduty Dobrego Imienia podkreśla, że stacja to publiczny nadawca:

Stanisław Żaryn, rzecznik koordynatora służb specjalnych, zwraca uwagę na niską wiarygodność materiału:

Przekaz doczekał się również licznych kpin:

(12223)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. W Platformie Obywatelskiej i Nowoczesnej mamy zlepek żydostwa oraz pozostałości niemieckiej na ziemiach odzyskanych i efekty mamy od 1989r. Komuna trzymała ich za ryj i na wiele machlojek nie pozwalała cwaniacy założyli Solidarność wciągnęli ludzi w tą strukturę i skończyło się na biedzie jeszcze większej niż za PRL-u którym zarządzały miernoty chłopskie sterowane z Moskwy, kwiat Polskości zginął w powstaniach wojnach i został dobity ostatecznie w 1963r a to co się po tym kwicie zostało do dzisiaj nie może się wybić bo na straży stoją matoły sprzedawczyki zdrajcy przechrzty chłopki roztropki i wiele gówna które możemy dzisiaj obserwować !!!!

  2. niemcy nigdy nie pogodziły sie z tym że Dolny Śląsk, Pomorze Żachodnie i Mazury po drugiej wojnie światowej powowróciły do Polski. To wszystko co teraz widzimy na arenie politycznej to przygotowania do oderwania tych ziem od Polski . Wypromowanie agenta Tyska i cała ta propaganda antypolska do tego właśnie zmierza.

  3. w takich chwilach chciałoby się krzyknąć panie prezydencie – pokaż pan jaja i charakter i wywal tą faszystowską świnię i odbierz jej możliwość reprezentowania mojego kraju. ale nie mogę tego zrobić bo on też należy do tego grona tylko jeszcze nie potrafi aż tak szczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.