Zwolenniczka KOD-u tłumaczy, dlaczego islam nie jest zagrożeniem. To katolik z orłem na koszulce może ją zgwałcić [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do sieci trafiła relacja wczorajszego wydarzenia, kiedy zwolennicy KOD-u demonstrowali w Gdańsku w rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych. Reporter przepytywał demonstrantów o ich zdanie w różnych kwestiach – można było zapoznać się z pełnym spektrum poglądów, również takich jak poniżej.

Zwolenniczka KOD-u tłumaczy, że w jej kraju więcej szkody wyrządził jej katolicyzm. Jest bardziej zagrożona przez katolików niż przez islam, bo ci mogą przyjść i ,,zgwałcić ją”.

Dłuższy fragment:

(17357)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Kobieto z Komitetu Obrony Koryta ,Ja noszę Orła na piersiach i jestem dumny z tego ,że jestem Polakiem ,a moi rodzice to ,żołnierze drugiej wojny światowej .Duża część mej rodziny złożyła na ołtarzu ojczyzny swoje życie ,broniąc to co najważniejsze wiarę w Boga,Honor i Wolność .Kto by cię chciał gwałcić i obrzydzić tym czynem swoje resztę życia ,to wy dopuszczaliście się i dopuszczacie Zbrodni i Gwałtu na Polsce i polskim Narodzie .Począwszy od 17. 09 .1939 ,kiedy wraz z Niemcami dokonaliście napaści na Polskę i rozpętali drugą wojnę światową.Wkraczając w 1944 roku nie byli żeście wyzwolicielami jak się chcecie kreować ,tylko okupantami dokonującymi gwałtów na Polskich kobietach .A ty jesteś resortowym dzieckiem tych niby wyzwolicieli

  2. nie wiem przywódcy tego KODu rozdają tym swoim zwolennikom jakieś pigułki głupoty czy co ,przecież nikt o
    zdrowych zmysłach nie pierdzieliłby takich głupot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.