związki burmistrza Londynu z Islamem związki burmistrza Londynu z Islamem

Niewygodne fakty z przeszłości nowego burmistrza Londynu

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sadiq Khan jest przedstawiany jako umiarkowany polityk, niczym nie różniący się od nieislamskich europejskich odpowiedników. Tymczasem Gatestone Institute przytacza kilka niewygodnych faktów na temat nowego burmistrza Londynu.

W 2004 roku Khan był głównym doradcą prawnym Muzułmańskiej Rady Wielkiej Brytanii, grupy powiązanej z Bractwem Muzułmańskim. W 2006 roku uczestniczył w masowym wiecu na Trafalgar Square, gdzie protestowano przeciwko publikacji karykatur Mahometa w zachodnich gazetach.

w 2008 roku, Khan napisał, że Turcja powinna zostać przyjęta do Unii Europejskiej, aby udowodnić, że blok nie jest „Klubem Chrześcijańskim”, dyskryminującym muzułmanów.

„Niektórzy będą postrzegać to jako wyraźną wskazówkę, że muzułmanie nigdy nie będą mogli być częścią historii Europy i Zachodu. To podważy zdanie każdej osoby twierdzącej, że oczywiście – można być Brytyjczykiem, Europejczykiem i muzułmaninem czy Francuzem, Europejczykiem i muzułmaninem.”

Pytany w 2009 roku o bojkot izraelskich produktów mówił:

„Wiedzą Państwo, w tym nie ma nic złego. I zachęcam ludzi, żeby protestowali, żeby organizowali demonstracje, żeby narzekali, żeby pisali do gazet i telewizji. Jeżeli chcą Państwo bojkotować pewne produkty, proszę je bojkotować – wszystko to są legalne środki w demokratycznym społeczeństwie.”

W przeszłości Khan miał związki z ekstremistami islamskimi, czego sam nie ukrywał. 18 kwietnia podczas debaty wyborczej przyznał, że w przeszłości reprezentował „czarne charaktery”, jednak dodał, że ” ich poglądy są dla mnie odrażające”.

Jednak przyszłość Wielkiej Brytanii rysuje się w czarnych barwach:

Muzułmański mężczyzna ze zbyt wieloma powiązaniami ze światem ekstremizmu, aby był to przypadek, jest teraz burmistrzem Londynu. Rdzenni Anglicy stanowią demograficzną mniejszość (a przy tym szybko kurczącą się) w Londynie, podczas gdy muzułmanie z Pakistanu i Bangladeszu są szybko rozszerzającą się demografią… „Za kilka dziesięcioleci Wielka Brytania może mieć swojego pierwszego muzułmańskiego premiera i uważam, że możemy bezpiecznie założyć, iż będzie wyznawał on taką samą ideologię, jak Sadiq Khan. Rzeczywistość nie może debatować z demografią, zatem realna przyszłości Wielkiej Brytanii jest islamska

twierdzi brytyjski polityk Paul Weston.

cały artykuł TUTAJ

(2484)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Muzułmanie nie sa część historii Bliskiego wschodu, oni zniszczyli wszytko, i zabrali techniki, teraz kłamią ze to ich technika e nauka matematyka, wszytko kłamstwo, zniszczyli Kulturę i Historii Egiptu Asyria, Mezopotamia itd.. oni sa beduini z arabi saudyjskiej, dostali sie wszytko przez tego głupiego zachody, osłabił narody na okolicy , tak islam wygrał walki, i Turcy zdobyli Konstantynopol przez zachód co dal im ogromne działo, tak by nigdy istniała Turcja.
    terasz udaja ze sa arabami i z histroii, narody nie muzułmanie mówią ze nie sa arabami nawet ze mowia po arabsku, bo arab to arabia saudyjska .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.