Portal informacyjno-historyczny

Związek Nauczycielstwa Polskiego chwali się zdjęciem z polską flagą na kupie śmieci! ,,Za to jest paragraf”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sobotę w Warszawie odbył się strajk zainicjowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Związkowcy chwalili się na Twitterze frekwencją i aby to podkreślić, opublikowali zdjęcie z kupą śmieci, na której leżała… rzucona biało-czerwona flaga.

Według ZNP na manifestacji było 50 tys. osób. Ale to nie zwróciło uwagi czytelników. Najpopularniejszym komentarzem była wypowiedź Piotra O.

Jak Państwo śmieliście wyrzucić flagę na tę kupę śmiecia, i jeszcze chwalić się tym w intern? Takich nauczycieli nie potrzebujemy

– napisał

Inny komentarz to:

Za tą polską flagę umyślnie wrzuconą do śmieci przez #ZNP jest paragraf. TVN za taki wygłup zapłaci 0,5 mln. @Broniarz też wyskoczy z kasy.

Internauci przypominali, że Związek Nauczycielstwa Polskiego w okresie PRL-u stał wiernie na straży systemu. Cezary Krysztopa pisał:

Po 1945 roku jednak była to organizacja wiernie stojąca wiernie przy matce partii. Natomiast w 1980 roku odbył się zjazd, który włączył ZNP w ogólnopolski proces solidarnościowych zmian, w związku z czym w stanie wojennym Związek został rozwiązany a komuniści, w tym skierowany „na odcinek” nauczycielski dzisiejszy „ekspert” mediów wszelakich Stanisław Ciosek usiłowali zmusić kierownictwo rozwiązanego ZNP do powołania nowego Związku posłusznego już reżimowi Jaruzelskiego. Działacze odmówili, ale nie wszyscy. Dlatego w 1983 związek został powołany na nowo i od tej pory zawsze stał po stronie „sił postępu”

W maju tego roku środowiska skupione wokół ZNP wyrażały głębokie zaniepokojenie modą patriotyczną. Ale jak widać flaga na kupie śmieci im nie przeszkadza…

„Krok od chodzenia w brunatnych koszulach”. Środowiska nauczycielskie zaniepokojone modą patriotyczną

(922)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę