Znana feministka żąda, aby Juliusz Machulski… przeprosił za ,,Seksmisję”. ,,Polska to taki dziwny wynalazek, że…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Feminizm niejedno ma imię. Okazuje się, że oprócz postulatów dotyczących praw kobiet, padają pomysły, aby weryfikować kinematografię pod kątem jedynie słusznej ideologii. Paulina Młynarska wezwała Juliusza Machulskiego do przeproszenia za film ,,Seksmisja”.

Ja tego filmu nienawidzę. Chociaż mam poczucie humoru i oglądając, ryczałam ze śmiechu. Juliusz Machulski powinien przeprosić za ten film. Jak sobie popatrzysz na to pod kątem stosunku do praw kobiet, jak włożysz kwestie mówione w „Seksmisji” w usta dzisiejszych polityków – nie do przejścia. To jest koncert seksizmu!

– powiedziała feministka i celebrytka.

Nas, a więc i jego, tym nakarmiono, że kobieta na pewno jest gorsza. Ja na czymś takim wyrosłam

– żali się w rozmowie z Onetem.

Reszta wywiadu pełna jest rozmaitych lapsusów:

Polska to taki dziwny wynalazek, że nie wiem, czy można złapać do niej zdrowy dystans

– mówiła, pytana o swoje podróże.

W Polsce już tak mamy, że z jakichś powodów szybko dopadają nas siły destrukcji. […] Niestety, polskie społeczeństwo się na to godzi. Kochamy obalać, nie tylko flaszki (śmiech), ale i systemy.

– komentowała zmiany zachodzące w Polsce. Ubolewa również:

w polskiej szkole nie mówi się nie tylko o odmiennościach kulturowych, ale i o prawach kobiet nie ma tam kompletnie nic […] Polski mężczyzna często molestuje seksualnie, a myśli, że jest miły

Chwali jednocześnie prawa kobiet w PRL-u:

W latach postalinowskich, kiedy zalegalizowano w Polsce aborcję, kobiety zyskały prawa, które kobiety na Zachodzie musiały sobie dopiero ciężko wywalczyć. W 1968 roku we Francji i w innych krajach zachodnich była o to niezła jatka, a Polki otrzymały to wszystko od komucha w pakiecie

(8103)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. Normalnie, aż trudno skomentować taki stek bzdur.
    Zresztą w filmie kobiety były chwalone. Przecież i Skłodowska i Kopernik były kobietami…

  2. Te baby to same się gorsze czują, że widzą wszędzie seksizm i traktowanie ich gorzej. Ja jakoś się nie czuję gorzej traktowana… Może te feministki same się gorzej traktują. Korwin miał rację, kiedyś każdy szanował kobiety, a teraz same się nazywają szmatami… Jak mieć szacunek do kogoś takiego? Jak ktoś się nie zaczowuje jak dziwka, ani „feministka”, to każdy ma szacunek… Ale jak mieć szacunek do kogoś, kto zachowuje się jak prostytutka? Albo wylewa swoje frustracje jako „feministka”? Trzeba mieć szacunek do siebie i przede wszystkim do innych, żeby wymagać go dla siebie. Te baby zachowują się kompletnie nielogicznie, krzyczą bzdury i obrażają się w kółko, a potem się dziwią… Faceci w większości się tak nie zachowują. Te baby mówią, że faceci ich nie słuchają, bla bla… A czy któraś z nich słucha co mówi facet? No chyba nie. Hipokryzja. Baby są beznadziejne po prostu i jak chcą być traktowane lepiej… No, niech się lepiej zastanowią nad sobą, zamiast szukać problemu w innych. To idiotyczne. Przecież wiadomo, że kobiety są lepiej taktowane, ale niech te dziwki nie wymagają, żeby je traktować jak normalne kulturalne kobiety. Baby mają problem i zazdroszczą, bo mężczyźni mają fizjologicznie lepsze mózgi, więc łatwiej być im „lepszymi”. Oczywiście kobiety też mogą takie być, jak i faceci mogą być jak te baby (teraz takich też dużo), ale same wybierają bycie takimi… więc do kogo te pretensje? Te „feministki” zachowują się dokładnie tak jak w tym filmie. Same z siebie robią idiotki. Nawet nikt tu nie ma nic do roboty. W takiej sytuacji można być tylko szowinistą (szowinistka brzmi jak żart, wszystko brzmi lepiej w męskiej formie)!

  3. No, cóż. Po przeczytaniu tekstu pomyślałam, że nieco przesadza. Po przeczytaniu komentarzy pod tekstem stwierdziłam, że jednak nie przesadza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.