Portal informacyjno-historyczny

Złapany na gorącym uczynku Nitras odpowiada atakiem na dziennikarza. Komentatorzy nie zostawiają na polityku suchej nitki [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sławomir Nitras (PO) najpierw myszkował w ławach poselskich PiS. Teraz tłumaczy, że nie dotykał „żadnej prywatnej rzeczy” należącej do posłów PiS. W ręku miał tylko książkę autorstwa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, która leżała „na ziemi”. Przy okazji wywiadu z reporterem TVP doszło do nieprzyjemnego starcia.

Ryszard Terlecki i rzeczniczka PiS Beata Mazurek informowali, że „znany poseł PO przeszukuje rzeczy, które pozostawili tam posłowie PiS”. Na nagraniu widać Sławomira Nitrasa.

Poseł postanowił odpowiedzieć na zarzuty.

Wziąłem tylko do ręki książki, które leżały na ziemi, żadnej prywatnej rzeczy nie dotykałem

– mówił.

„Pod krzesłem pani minister Zalewskiej znalazłem kilkadziesiąt (…) książek wybitnego pisarza słowiańskiego Jarosława Kaczyńskiego. Zaintrygowały mnie dwie rzeczy w tym zdarzeniu – po pierwsze, że kilkadziesiąt książek tak wybitnego twórcy leży na ziemi pod butami posłanek”

– ironizował.

Pytany, dlaczego postanowił zobaczyć, co znajduje się w miejscu gdzie zasiadają posłowie PiS, Nitras odparł, że na Facebooku relacjonuje „wszystko z Sejmu”.
„Relacjonuję to, jak porzucony został fotel marszałka Sejmu, jak pan marszałek złamał regulamin (…) Ponieważ zauważyłem te książki, to je po prostu sfilmowałem” – mówił Nitras. Jak dodał, w ten sposób wziął na siebie „obowiązki dziennikarskie”, ponieważ „dziennikarze zostali wyrzuceni z Sejmu”.

W rozmowie z reporterem TVP doszło do takiej wymiany zdań:

Litości dla Nitrasa nie mieli komentatorzy życia politycznego:

(6816)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę