Ziemkiewicz apeluje: Prosić nową administrację USA, aby sprawdziła, czy to nie słup Putina. ,,To albo wstęp do wojskowego puczu, wkroczenia obcych albo…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rafał Ziemkiewicz w niezwykle ostrych słowach skomentował ostatnie wydarzenia w Polsce. Jego zdaniem opozycja prowadzi bardzo niebezpieczną grę.

Okazuje się, że na wywołaniu politycznej (i nie tylko) burzy wcale nie zyskuje opozycja.

Piątkowy sondaż CATI (nie ujrzy światła dziennego): na „budzeniu się suwerena” sporo zyskał Kukiz’15, PiS w miejscu, a straciła opozycja KOD. Zrobić zadymę po to, żeby wzmocnić jedynego możliwego koalicjanta PiS?

– pisze Marcin Palade.

Rafał Ziemkiewicz odniósł się do tego w następujący sposób:

Czemu mnie to nie dziwi? Jeśli akcja pod Sejmem nie jest wstępem do wojskowego puczu albo wkroczenia obcych (delikatnie mówiąc wątpię), to jest głupotą z ICH punktu widzenia. Dla taniej radości, że „posłanka czmychała pod osłoną policji” – wyborcze samobójstwo.

Publicysta odniósł się również do relacji medialnych – miał na myśli sposób prezentacji ostatnich wydarzeń przez TVN (właścicielem stacji jest amerykańska grupa Scripps Networks Interactive).

Polska powinna prosić nową administrację USA o sprawdzenie czy Scripps to nie słup Putina. Bo TVN prowadzi wojnę propagandową z Polską. Dokładnie tak, jakby wytyczne do destabilizacji państwa opracowało im FSB. To wcale nie żart tylko stwierdzenie faktu

– skomentował ostro publicysta.

Jak nieoficjalnie podają posłowie, policja ustaliła, że w zamieszkach pod Sejmem brali udział członkowie lewackiej Antify. Ziemkiewicz przypomniał:

 

(4342)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.