Portal informacyjno-historyczny

Zdjęcie – symbol zachodniej Europy. Oto kim jest mężczyzna na zdjęciu Pierwszych Dam [FOTO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pierwsze damy na szczycie NATO w Brukseli przykuwały równie wielką uwagę, co przywódcy największych światowych państw. W internecie pojawiło się nawet zdjęcie wszystkich najważniejszych towarzyszek życia prezydentów. Sporo komentarzy wywołała obecność na nim tajemniczego mężczyzny…

Wśród pierwszych dam, które zostały uchwycone na zdjęciu są chociażby Melania Trump, Brigitte Macron, królowa Matylda i Emine Erdogan. W drugim rzędzie stoi jednak mężczyzna. Internauci w większości typowali, że to mąż którejś z kobiet sprawujących wysoki urząd w swoim kraju.

Te przypuszczenia okazały się mylne. Mężczyzna na zdjęciu to… życiowy partner premiera Luksemburga Xaviera Bettela. Gauthier Destenay widoczny na zdjęciu jest od 2015 roku mężem polityka małego, ale bardzo ważnego europejskiego kraju.

Bettel od dawna nie ukrywa, że jest homoseksualistą.

Mam tylko jedno życie i nie chce się ukrywać. Nie chcę jednak, żeby moja aktywność polityczna była postrzegana tylko przez pryzmat mojej orientacji seksualnej. Nie chcę, żeby ludzie głosowali na mnie tylko dlatego, że jestem homo czy hetero

– mówił swego czasu premier Luksemburga, który jak widać na zdjęciu przyjechał na szczyt NATO z mężem. Gauthier Destenay wygląda jednak na uśmiechniętego, więc można przypuszczać, że został dobrze przyjęty przez inne ,,pierwsze damy”.

(5130)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę