To zdjęcie z Francji rozbawiło internautów do łez. Top 3 absurdów ,,postępowej” Francji [FOTO]

w Humor/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Francja nie poznała komunizmu, w przeciwieństwie do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Tak jedynie można tłumaczyć fascynację młodego pokolenia ideami wprost z kapitału Karola Marksa. Jednak idee z przełomu XIX i XX wieku adaptowane do obecnych realiów często wywołują efekt komiczny.

Tak było też tym razem. Komunista z rodziną wybrał się do… kapitalistycznego KFC, by posilić się po marszu w Święto Pracy, gdzie zapewne krzyczał, że należy walczyć z kapitalistycznym wyzyskiem. Za tydzień na pewno nie zagłosuje na ,,faszystkę” Le Pen, tylko postępowego Macrona. Problem w tym, że to przedstawiciel finansjery. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę Rothschildów Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012. zajmował się m.in. zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 mld euro. Idealny kandydat komunistów…

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy protestujący ludzie to komuniści, oto transparenty, które można było zobaczyć wczoraj w Paryżu. W Polsce nie do pomyślenia….

źródło: twitter.com/delestoil

Jaki przebieg miało Święto Pracy? Oto jeden z licznych przejawów brutalizacji życia publicznego nad Sekwaną. Anarchiści i komuniści zdemolowali służący biedocie sklep organizacji charytatywnej Emmaus na manifestacji w obronie bankiera i oligarchy.

I na koniec krótka anegdotka z laickiej Francji, obiekcie westchnień wszystkich polskich socjalistów:

(15664)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.