Portal informacyjno-historyczny

Zaskoczeni dziennikarze ze Szwecji oprowadzani po Warszawie przez Dominika Tarczyńskiego. ,,Wikingowie, co się z wami stało?!” (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dominik Tarczyński spotkał się z dziennikarzami ze Szwecji, którzy przybyli do Polski, żeby zobaczyć, jak wygląda życie w naszym kraju. Poseł z Polski tłumaczył przedstawicielom „Nyheter Idag”, co stanie się w Szwecji, a także w innych krajach Europy Zachodniej za 5-10 lat.

Szwedzi! Jesteście wikingami. Co się stało, dlaczego nie walczycie o swój kraj tak jak dawniej? Co się z Wami dzieje? Gdzie jesteście wikingowie? Kiedy widzę wiadomości o tym, co się dzieje w Szwecji, widzę palące się samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście wikingowie? Gdzie jest Wasza siła? Gdzie jest Wasza duma z tego, kim jesteście?

– mówił Tarczyński w rozmowie z dziennikarzami – wideo z rozmowy zostało zamieszczone na portalu „Nyheter Idag”.

Tarczyński pokazywał Warszawę, kpiąc z narracji o niedemokratycznej Polsce.

Popatrz na piękną Warszawę! Zobacz, jak ludzie są uciskani. Tak to wygląda – ludzie są szczęśliwi, gospodarka się rozwija, jest najniższe bezrobocie w historii. Popatrz na twarze ludzi. Zapytaj kogokolwiek, jak się czuje w Polsce teraz

– podkreślał polityk, dodając, że za 5-10 lat Szwecja zostanie zniszczona, jeśli politycy odpowiedzialni za to szaleństwo będą dalej rządzi.

źródło: wPolityce.pl

(20431)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wyznawcy Spinellego posługując się demokracją jak maczugą definiujac/wykorzystując ją na swój sposób przejmują Europę. Szwecja to pierwsza ofiara. Współczuje Szwedom,pamietam jaki cudowny to był kraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę