Zaskoczeni dziennikarze ze Szwecji oprowadzani po Warszawie przez Dominika Tarczyńskiego. ,,Wikingowie, co się z wami stało?!” (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dominik Tarczyński spotkał się z dziennikarzami ze Szwecji, którzy przybyli do Polski, żeby zobaczyć, jak wygląda życie w naszym kraju. Poseł z Polski tłumaczył przedstawicielom „Nyheter Idag”, co stanie się w Szwecji, a także w innych krajach Europy Zachodniej za 5-10 lat.

Szwedzi! Jesteście wikingami. Co się stało, dlaczego nie walczycie o swój kraj tak jak dawniej? Co się z Wami dzieje? Gdzie jesteście wikingowie? Kiedy widzę wiadomości o tym, co się dzieje w Szwecji, widzę palące się samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście wikingowie? Gdzie jest Wasza siła? Gdzie jest Wasza duma z tego, kim jesteście?

– mówił Tarczyński w rozmowie z dziennikarzami – wideo z rozmowy zostało zamieszczone na portalu „Nyheter Idag”.

Tarczyński pokazywał Warszawę, kpiąc z narracji o niedemokratycznej Polsce.

Popatrz na piękną Warszawę! Zobacz, jak ludzie są uciskani. Tak to wygląda – ludzie są szczęśliwi, gospodarka się rozwija, jest najniższe bezrobocie w historii. Popatrz na twarze ludzi. Zapytaj kogokolwiek, jak się czuje w Polsce teraz

– podkreślał polityk, dodając, że za 5-10 lat Szwecja zostanie zniszczona, jeśli politycy odpowiedzialni za to szaleństwo będą dalej rządzi.

źródło: wPolityce.pl

(20347)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wyznawcy Spinellego posługując się demokracją jak maczugą definiujac/wykorzystując ją na swój sposób przejmują Europę. Szwecja to pierwsza ofiara. Współczuje Szwedom,pamietam jaki cudowny to był kraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.