Znany ksiądz udostępnił to zdjęcie. Wywołał falę wściekłości Lisa, Sikorskiego i innych znanych osób. ,,Zgnijesz w piekle pieprzony katabasie”. Doskonała odpowiedź

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy Roman Kneblewski opublikował zdjęcie z marzu ONR-u w Warszawie. Nieoczekiwanie jego wpis spotkał się z furią dziennikarzy, polityków, a nawet wojskowego.

Ksiądz Kneblewski udostępnił to zdjęcie:

Oponenci księdza sięgnęli po rynsztokowe słownictwo. Niejaki chorąży Michał Bardoń, który zasłynął w mediach swoimi komentarzami na temat Bartłomieja Misiewicza, napisał:

Zgnijesz w piekle pieprzony katabasie […] No własnie.. Kiedys do koscioła się szło z potrzeby duchowej.. Teraz z potrzeby osiągnięcia korzysci

Z kolei Tomasz Lis skomentował:

Księdzu na widok tego zdjęcia rośnie serce. Mi gula. I do tego zbiera mi się na wymioty

Z kolei Radosław Sikorski tweetował:

Faszyści na Pl.Zamkowym, chronieni przez policję, a księdzu katolickiemu serce rośnie. Sprawdzam dla stanowiska Episkopatu ws. nacjonalizmu.

Upoważniony do komentowania poczuł się również mający zarzuty ws. nielegalnej współpracy z rosyjską FSB gen. Piotr Pytel:

Smutne, że Ksiądz to napisał. Kościół jakby bierny wobec takich zachowań, a są w Polsce ludzie, którzy czekają na mądrość i dobroć Słowa.[…] Martwi mnie brak wyciągania konsekwencji przez przełożonych za takie słowa. Nie rozumiem skali tej bierności. To samobójcza strategia.

Waldemar Kuczyński napisał:

Oto przykład zwyrodnienia części polskiego kleru. Ten człowiek każdym swoim słowem przebija Chrześcijaństwu serce.

Jak widać, osoby mające usta pełne frazesów na temat tolerancji, dostają wściekłości, gdy ktoś odważy się pomyśleć inaczej niż oni…

Ksiądz z godnością odparł na zarzuty:

(42328)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.