Afghan nationals conduct their noontime prayer before a key leader's engagement with U.S. Army Soldiers assigned to Combat Company, 1st Battalion, 32nd Infantry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division, at the Lachey Village in the Shigal district of Kunar province, Afghanistan on Dec. 7.

Od lat zajmuje się uchodźcami. Tłumaczy, dlaczego imigranci gwałcą i napastują kobiety w Europie. Odrzuca oficjalnie podawane wersje [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Cheryl Benard to kobieta, która od wielu, wielu lat pomaga uchodźcom w różnych rejonach świata. Zna więc ich bardzo dobrze. I ma zupełnie odmienne zdanie na temat powodów przestępczości seksualnej uchodźców niż hipotezy lansowane przez przywódców Unii Europejskiej i organizacje lewicowe.

Benard w swoim artykule opublikowanym w ,,The National Interest” poruszyła kwestię przyczyn seksualnych napaści, których dopuszczają się imigranci w Europie. Skupiła się na obywatelach Afganistanu, ale w przypadku innych muzułmanów jest podobnie.

Autorka tekstu na początku przedstawiła trzy hipotezy tłumaczące zachowanie Afgańczyków. Dwie z nich są powszechnie używane, by usprawiedliwić te czyny, a o trzeciej tylko się szepce. Sama Benard podkreśla jednak, że prawdziwa jest ta ostatnia. W pierwszej kolejności odrzuca więc pijaństwo. Wytłumaczeniem dla niej nie jest także szok kulturowy, jakiego mieliby doznawać muzułmanie.

Jako prawdziwy powód Benard podaje ideologiczną nienawiść do zachodniej kultury i przekonanie o jej zerowej wartości.

Na podstawie setek rozmów z młodymi afgańskimi mężczyznami, jakie odbył w ciągu ostatnich kilku lat swojej profesjonalnej kariery, doszedł do wniosku, że głównym motywem ich zachowania jest głęboka i niesłabnąca pogarda dla zachodniej cywilizacji. W ich mniemaniu, Europejczycy to wrogowie, a europejskie kobiety stanowią łupy wojenne – podobnie zresztą taktują mieszkania socjalne, zasiłki pieniężne i paszporty. Lokalne prawa nie mają dla nich znaczenia, bo w ostateczności Europa i tak ma upaść pod naporem najeźdźców, na których czele kroczą właśnie oni. Asymilacja z tubylcami i ciężka praca mijają się z celem – Europejczycy są zbyt słabi, by należycie karać ich za łamanie prawa. Dni Europy są policzone

– pisze Benard o rozmowie ze swoim afgańskim przyjacielem, biegłym sądowym.

Benard w swoim artykule przytacza przykłady zachowań Afgańczyków w Niemczech i Austrii. Pisze o gwałcie na 15-latce i tureckiej studentce, ale także o napaści seksualnej na 72-latkę. Cały tekst podsumowuje stwierdzeniem, że musi zgodzić się ze swoim znajomym i apeluje do lewicy o to, by najpierw zadbała o obywateli w swoich krajach, a potem zajmowała się imigrantami.

Dziewczyny i kobiety powinny nadal czuć się bezpiecznie w miejscach publicznych. Ubierać się stosownie do pogody i własnego gustu oraz wygody. Wychodzić z psami, chodzić do parku, żyć własnym życiem. To wspaniałe osiągnięcie Zachodu i trzeba go bronić

– zakończyła tekst Benard.

(1323)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.