Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

Współtwórca KOD-u: ,,Większość obywateli Polski to głupcy. Natomiast my w Komitecie Obrony Demokracji to…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Walter Chełstowski, który jest jednym z inicjatorów powstania KOD-u, nie ma złudzeń co do większości polskiego społeczeństwa. Jego zdaniem ci, którzy poparli PiS są ,,głupcami”. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja członków Komitetu Obrony Demokracji.

Chełstowski twierdzi, że winę ze sytuację, w której znajduje się Polski, ponosi polskie społeczeństwo. Dlatego stracił wiarę w rozwiązania demokratyczne.

Ciągle się łudzimy, że można demokratycznie. Że wybory samorządowe a potem parlamentarne odsuną PiS od władzy. Nie odsuną. Tylko tą dyktaturę umocnią. I może tak być, że PiS będzie miał 2/3 w parlamencie, czyli większość do zmiany konstytucji. Naszej konstytucji. Wniosek: duża, wystarczająca część obywateli Polski to głupcy. A my? Rozumna mniejszość. Tak, jak w każdej dyktaturze

– napisał na Facebooku Chełstowski.

Załączona fotografia to słynne zdjęcie ilustrujące sprzeciw wobec nazistowskiej dyktatury. Zapewne Chełstowski sugeruje, że podobną rolę pełni w Polsce KOD, natomiast PiS ogrywa rolę ,,szwarccharakteru”.

W podobnym tonie niedawno wypowiadał się Andrzej Saramonowicz, reżyser takich produkcji jak ,,Testosteron” czy scenarzysta ,,13 posterunku”, również sympatyzujący z KOD-em.

Ludzie to niewiarygodni kretyni. Można im wcisnąć każde gówno, tylko należy głośno drzeć mordę, że to się robi dla ich dobra. W Polsce PiS drze mordę najgłośniej z wszystkich

– oznajmił. Obydwu przeciwnikom rządu trudno odmówić świetnego samopoczucia. Natomiast ocenę trafności ich elukubracji pozostawiamy czytelnikom.

(1941)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę