Portal informacyjno-historyczny

#WolneMedia w przeszłości. Tak marszałek Schetyna wyrzucił ekipę ,,Siary” z Sejmu [WIDEO]

w Bez kategorii

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W 2010 r. w kuluarach Sejmu realizowano program „Siara w kuluarach”. Do czasu. Kancelaria Sejmu jednak uznała, że ekipa Janusza Rewińskiego nie może mieć wstępu do budynków parlamentu.

„Kancelaria Sejmu stoi na stanowisku, że sposób realizacji programu i prezentowane w nim treści naruszają powagę Sejmu”

– napisano w piśmie.

Obecnie Rewiński wypowiada się jednoznacznie w sprawie protestu opozycji:

widzę tutaj na wsi, że ludzi on nawet brzydzi. Śmieją się z niego prości rolnicy, są nim po prostu bardzo zniesmaczeni. W jednej z kolęd śpiewamy, że w tym dniu „gasną wszelkie spory”. Zawsze było tak, że nawet najbardziej skłóceni z dziećmi rodzice godzili się w Święta. Wszyscy na wsi mówią: „Jest Wigilia, trzeba pójść do domu, usiąść przy wspólnym stole”. A tu? To pokazuje, że może komuś ten lont tak bardzo pali się koło d., że musi wrzeszczeć razem w tym chórze. (…) To, co robi opozycja jest paskudne, a historia mruga do nas, mówi o pewnym Sejmie, to wszystko jakoś się kojarzy. Proszę wziąć książkę pana Jarosława Marka Rymkiewicza „Reytan. Upadek Polski” i czytać ją w odcinkach

– mówił dla wPolityce.pl.

(3545)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Bez kategorii

Idź na górę