Wjechał w tłum lewicowych demonstrantów. Lewica i media rozpętały prawdziwe piekło [WIDEO+18]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rozpędzony samochód wjechał w tłum protestujących w Charlottesville w Wirginii w USA. Zginęła 32-letnia kobieta. Media wzięły na celownik mężczyznę, który ma być zwolennikiem Donalda Trumpa, co nieprzychylni prezydentowi dziennikarze wykorzystują do ataku na głowę państwa.

Do tragedii doszło podczas manifestacji, którą zorganizowali zwolennicy pozostawienia na dotychczasowym miejscu pomnika generała Roberta E. Lee, jednego z przywódców sił Konfederacji w czasie wojny secesyjnej. Na miejscu pojawili się też lewicowi przeciwnicy takiego rozwiązania – czytamy na Foxnews.com. Poważnie uzbrojeni m.in. w kije baseballowe, które wykorzystali potem do ataku na wspomniany samochód.

Jednym z podejrzanych w sprawie jest głosujący na Donalda Trumpa James Alex Fields Jr. 20-latek został zatrzymany, ale nie ma dowodów, że to on siedział za kierownicą. Media od razu wydały jednak wyrok, linczując młodego mężczyznę. Co ciekawe, sąd postawił mu zarzut zabójstwa drugiego stopnia, co może oznaczać, że działał on w obronie własnej i tylko próbował uciekać przed agresją lewicowego tłumu. Media posuwają się do tego, że podkreślają, że propagował nazizm.

Komentatorzy zwracają uwagę, że lewicowcy nie urządzili pokojowego protestu, tylko przyszli, aby zakłócać pokojową demonstrację. Podkreślają, że gdyby nie doprowadzili do rozruchów, do tragicznej sytuacji na pewno by nie doszło.

Tymczasem lewica urządza kontrprotesty, gdzie przemocy nie brakuje:

Lewicowe media żyją całą sprawą, tymczasem milczały, gdy niedawno doszło do tej zbrodni:

(5793)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.