Portal informacyjno-historyczny

Wielka księga zdrowego odżywiania

w Recenzje/Ważne książki


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

wielka_ksiega_zdrowego_odzywiana_maxiTroska o zdrowie jest koniecznością. Najłatwiej o nie dbać przez odpowiednią profilaktykę, najprostszym sposobem jest odpowiednie odżywianie i korzystanie z naturalnych produktów, co jak pokazuje prezentowana książka nie musi być drogie, czasochłonne i skomplikowane.

Książka Anny Dufour to unikalny, kompletny, praktyczny poradnik, który powinien się znaleźć w każdym domu. Poznajemy w nim niezliczone właściwości zdrowotne owoców, warzyw, ziół aromatycznych, przypraw korzennych, miodu, herbatek owocowych i ziołowych. Zawarte w nich związki mają zadziwiająco silne działanie i ułatwiają codzienną troskę o dobre zdrowie, by każdy mógł się cieszyć przez długie lata jak najlepszym samopoczuciem i idealną sylwetką!

Praca prezentuje m. in. owoce, warzywa i przyprawy, które zapewniają dobre samopoczucie i zdrowie przez cały rok, opisuje naturalne lekarstwa na codzienne dolegliwości oraz kuracje zdrowotne i odchudzające.

Anne Dufour specjalizuje się w tematyce żywieniowej, jest  autorką wielu cenionych książek o zdrowiu i optymalnym stylu życia, oraz o produktach spożywczych pomagających w walce z rakiem. Wielka księga zdrowego odżywiania i leków prosto z natury jest rezultatem piętnastu lat badań nad produktami spożywczymi oraz roślinami leczniczymi, które można uprawiać w ogrodzie.

Anne Dufour, Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury, Jedność, Kielce 2016.

Tu przejrzysz książkę.

Książkę można nabyć TUTAJ

(196)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę