Portal informacyjno-historyczny

Takie widoki nie tylko w zachodniej Europie, ale i w Polsce. Zaskakujący komentarz Miriam Shaded [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Muzułmanie na polskich ulicach? Niektórzy bywają zaskoczeni. Jeden z takich komentarzy opublikowała Miriam Shaded z Fundacji Estera. Jednak jej zdaniem to kobieta na zdjęciu jest prawdziwą ofiarą.

Zdjęcie pokazuje widok z autobusu w Legnicy.

– Pomyliła kierunki, Arabia Saudyjka w drugą stronę

– brzmi komentarz.

Jednak Shaded nie zgadza się na takie postawienie sprawy. Sama postulowała delegalizację islamu w Polsce, teraz podkreśla, że takie kobiety są prawdziwymi ofiarami.

Jak przeczytałam ten komentarz to mi się przykro zrobiło… Zdajecie sobie sprawę z tego, że te kobiety są siłą zmuszane do noszenia tych szmat, że od dzieciństwa jest im wtłaczane, że są polem uprawnym i cipami, że są ofiarami codziennej przemocy i te szmaty najczęściej służą po to żeby ukrywać sińce na twarzy lub to jak są potłuczone? Czy zdajecie sobie sprawę z tego ze te kobiety nie mogą się zbuntować, bo każda która próbuje jest bita, torturowana lub zabijana?

– pytała retorycznie we wpisie na Facebooku.

Tak naprawdę to my musimy walczyć o ich prawa, bo one nie mogą… Nakaz można wyeliminować jedynie zakazem

– podkreśliła.

Feministki jednak rzadko zwracają uwagę na opresyjną twarz islamu, co pokazują protesty w Iranie, ignorowane przez te środowiska:

(4431)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Legnica znowu w centrum zainteresowania! Cieszmy się i radujmy! Trzeba jednak przyznać, że zainteresowanie spóźnione. Tę zamaskowaną panią ze dwa miesiące temu widziałem pod dworcową Biedronką, jak się szarpała z wózkiem, psem i moim znajomym. Pomyślałem wtedy, że to chyba jego żona, bo on już próbował wszystkich religii, to pewno tym razem przeszedł na islam. Tyle się teraz mówi o nim, to chcisł być trendy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę