Wejście policji do meczetu wywołało prawdziwą furię. Kłócący się muzułmanie szybko zjednoczyli się przeciw funkcjonariuszom [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Brytyjska policja wkroczyła do meczetu w Luton. Powód? Kłótnia dwóch skonfliktowanych stron w muzułmańskiej świątyni. Jednak obie zwaśnione strony szybko się pogodziły po tym, jak zauważono, że policjanci weszli… w butach.

Na nagraniu widzimy, jak rozwścieczeni wierni w meczecie Townsfield otaczają funkcjonariuszy, którzy zgodnie z muzułmańskimi zwyczajami winni zdjąć obuwie (zasada obowiązuje także osoby, które nie są wyznawcami islamu). Są strofowani za nieszanowanie tej zasady. Policjanci chcą zareagować w sprawie, w której zostali wezwani, ale nikt nie chce ich słuchać. Funkcjonariusz przekazuje centrali, że muzułmanie zachowują się agresywnie. Słychać okrzyki, aby wyrzucić policję za próg meczetu. Niektórym również przeszkadza, że na interwencję przyjechała kobieta.

Później muzułmanie tłumaczyli, że policja została wezwana niepotrzebnie. Policja wydała oświadczenie, w którym informuje, że nie dokonano żadnych aresztowań.

(4477)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. gdzie policjant stanie tam jest jego miejsce pracy, a wiec musi pracowac w ubraniu roboczym i to pelnym, dotyczy sie to rowniez zwyklego pracownika, zdialby buty i doszloby do wypadku ze zranieniem stop, to nie dostalby pelnego odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.