We Francji chcą usunąć krzyż z pomnika Jana Pawła II. A tak ,,przestrzegają” neutralności religijnej wobec muzułmańskich kierowców autobusów…

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Kiedy religia wprasza się do przedsiębiorstwa” to głośna we Francji książka Denisa Maillarda, który udowadnia, że radykalny islam na dobre zagościł w życiu zwykłych Francuzów. Oto dowody.

,,Le Figaro” przytacza fragmenty książki Maillarda, który pisze m.in., że niektórzy muzułmanie odmawiają prowadzenia składu metra, kiedy okazuje się, że wcześniej robiła to kobieta. Nie przeszkadza im w tym umowa, którą podpisali, zawierająca klauzulę ,,neutralności religijnej”. Wynika z niej bezpośrednio, że każdy podobny czyn podlega karze. Jednak jak udowadnia autor, przełożeni często bywają wyrozumiali dla swoich pracowników. Obawiają się bycia oskarżonym o islamofobię.

Z książki dowiadujemy się, że na przedmieściach w bazach autobusowych pracownicy odmawiają uściśnięcia dłoni swoim koleżankom z pracy, a nawet zatrzymują autobus, aby odmówić modlitwę.

Jeden ze związków zawodowych w komunikacji miejskiej Force Ouvriere postanowił temu przeciwdziałać. Jednak po tym, jak zawiesił 200 członków organizacji, kiedy ci nie przestrzegali świeckiego charakteru przedsiębiorstwa, w kolejnych wyborach stracił wiele głosów, uzyskując 9,6-procentowe poparcie.

Jak widać francuskie świeckie państwo kapituluje przed islamem. Komunizm również mu nie przeszkadza:

(9115)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.