,,Udowodnili”, że zmiany klimatyczne spowodowane są przez… penisy. Środowisko gender nie wyłapało żartu i… Gigantyczna kompromitacja [WIDEO]

w Humor/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ocieplenie klimatu to ważna kwestia do rozwiązania i naukowcy od dawna zajmują się tą sprawą. Co odpowiada za to zjawisko? Dwaj naukowcy udowodnili, że winne są… penisy, a przy okazji ośmieszyli ideologię gender.

Jamie Lindsay i Peter Boghossian postanowili dla żartu udowodnić, że za ocieplenie klimatu odpowiadają męskie penisy. Filozof oraz fizyk i matematyk zajęli się tematem na poważnie. Do tego stopnia, że ich tekst opublikowało genderowe czasopismo ,,Journal of Cogent Social Sciences” i przyznało pracy wysokie noty za ,,wartość naukową”.

Nic w tym jednak dziwnego, że Lindsay i Boghossian w swoim tekście operowali tymi samymi pojęciami naukowymi, których używają ideologowie gender. Naukowcy udowodnili więc, że penis nie jest narządem męskim, a ,,konstrukcją społeczną”. Potem dowiedli, że współczesna ekonomia, która prowadzi do zmian klimatycznych, ma ,,męski” charakter. Poddali też analizie zastosowanie słowa ,,k*tas” i uznali, że to ono napędza konkurencję ekonomiczną, która nie liczy się ze środowiskiem. A stąd już tylko krok do zmian klimatycznych.

Autorzy pracy po jej publikacji sami przyznali, że chcieli pokazać, że w pewnych kwestiach ważniejsze niż wartość naukowa są przekonania i światopogląd. Nie ukrywali, że wypełnili swój tekst mało spójnymi frazesami, włożyli w niego sporo fachowych i niezrozumiałych słów, by nie było wiadomo, o co do końca chodzi.

Po napisaniu pracy przeczytaliśmy ją. Żaden z nas nie umiał stwierdzić, o czym dokładnie jest i o co w niej chodzi

– stwierdzili z satysfakcją Boghossian i Lindsay.

Co ciekawe publikacja ,,Koncepcyjny penis jako konstrukcja społeczna” spotkała się z ciepłym przyjęciem, a recenzenci ocenili ją niezwykle wysoko…

(2380)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.