Uchodźcy z Syrii zaatakowali pasażerów autobusu w Niemczech. Poszkodowane roczne dziecko kopnięte w twarz

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do gorszących scen doszło w niemieckim Augsburgu, gdzie uchodźcy z Syrii zaatakowali pasażerów autobusu. Ich ofiarą padło także dziecko: jeden z nich kopnął je w twarz, gdy leżało w wózku.

O 21:00 do autobusu wsiadło 20 Syryjczyków. Na początku zajęli miejsca na końcu autobusu, gdzie doszło do kłótni. Według policji wybuchła na tle stojącego w autobusie wózka. Brakowało miejsc i prawdopodobnie mężczyznom przeszkadzało, że zajmuje zbyt dużo przestrzeni.

Doszło do wyzwisk, a następnie do bijatyki. Syryjczycy wieszali się na poręczy (świadek portalu Stadtzeitung.de porównał ich nawet do zwisających… małp), kopiąc pasażerów. Jeden posunął się do tego, że zaatakował wózek z 1-rocznym dzieckiem, które ucierpiało i musiano mu udzielić pomocy medycznej. Dziewczynka została kopnięta w twarz i doznała obrażeń, na szczęście niezbyt groźnych. Kierowca otworzył drzwi, ale bijatyka trwała w najlepsze. Pasażerowie byli w panice, starając się wydostać z pojazdu.

Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi dochodzenie. Aktualnie na niemieckich portalach widnieje informacja o poszukiwaniu świadków zdarzenia. Nie ma żadnych informacji o zatrzymaniu choćby jednego uczestnika bijatyki.

(1785)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.