Portal informacyjno-historyczny

TVN szuka chętnych do nowego reality show. Nagra program o podróży uchodźców do Europy

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje serwis Euroislam.pl, TVN zamierza wyprodukować reality show, którego bohaterowie będą przemierzać szlak razem z imigrantami próbującymi przedostać się do Europy.

Do redakcji zgłosili się przedstawiciele telewizji, którzy zaproponowali udział w programie. TVN spotkał się z odmową.

Producenci programu chętnie widzieliby w nim przeciwników masowej, muzułmańskiej imigracji do Europy. Wtedy można było by pokazać ich bezduszność czy słabość. Nietrudno wyobrazić sobie na przykład lektora, który mówi: „Piotr ostrzegał przed masową imigracją, a teraz jest zmuszony prosić Mohammada o łyk wody. Do tego jeszcze można zapytać przed kamerą, czy teraz urojone lęki Piotra się zmniejszyły. Po jednej stronie łzy, emocje i wielkie niebezpieczeństwa, po drugiej argumenty racjonalne, które w starciu z manipulacyjną machiną telewizyjnego montażu są bezradne

– pisze autor. Na końcu artykułu znajdujemy dopisek, że powstał on po rozmowach pani redaktor przedstawiającej się jako współpracownik telewizji TVN z Janem Wójcikiem oraz Piotrem Ślusarczykiem.

Autor nazywa robienie programu o takiej tematyce żerowaniem na ludzkiej krzywdzie, strachu i niebezpieczeństwie, co według niego jest moralnie obrzydliwe. Jednocześnie autor proponuje produkcję show w imigrancko-muzułmańskiej dzielnicy wybranego miasta Europy.

Choć istnieje takie podejrzenie, że zdjęcia trzeba by było przerwać z powodu realnego zagrożenia przemocą i gwałtami

– podsumowuje.

Zgodnie z informacjami przekazanymi redakcji przez przedstawicielkę telewizji zdjęcia ruszają pod koniec listopada i potrwają około trzech tygodni. Trasa będzie biegła z Bliskiego Wschodu do Europy.

źródło: Euroislam.pl

(1450)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę