TVN pokazuje materiał o neonazistach. Internauci odpowiadają: oto zdjęcia, których stacja nie pokazała. Dziennikarze zwracają uwagę na moment publikacji materiału [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Reportaż, który został wyemitowany przez TVN, przedstawiający neonazistów, świętujących urodziny Adolfa Hitlera, został zdecydowanie potępiony. Jednak od razu pojawiły się pytania o czas emisji reportażu i dlaczego stacja nie zajęła się dotąd promocją komunizmu, która ma charakter zdecydowanie bardziej powszechny.

Niektórzy komentatorzy podkreślają, że sprawa ma charakter ściśle polityczny. Na tweeta Dominiki Wielowieyskiej o tym, że to wstrząsający reportaż TVN o neonazistach. Media muszą monitorować co, poza deklaracjami, zrobi z tym rząd PiS”, prof. Stanisław Żerko odpisał:

Państwo od ponad dwóch lat wyszukujecie i wyolbrzymiacie takie odosobnione incydenty. Ma to stworzyć wrażenie, że rządy PiS oznaczają zwiększ. wpływów neofaszyzmu

– podkreślił.

Marzena Paczuska, doradca prezesa TVP ds. publicystyki i informacji, twierdzi, że to dalsza część akcji w związku ze słowami Guy’a Verhofstadta o ,,polskich nazistach”.

Zwracano uwagę, że TVN nie opublikował materiałów przez osiem miesięcy. Tymczasem reportaż jest podchwytywany przez mediach anglojęzyczne, w tym prokremlowskie tuby propagandowe, do narracji których o ,,polskim faszyzmie” pasuje idealnie.

O ile nikt z potępieniem neonazistów nie ma w Polsce problemu, dziwi zastanawiająca bierność wobec nagminnego promowania ideologii komunistycznej.

(8182)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.