To zdjęcie zszokowało internautów. Jedna z największych gazet na świecie informuje o zamachu w Barcelonie, a na fotografii… homoseksualiści [FOTO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zamachowiec z Barcelony, który wjechał w ludzi furgonetką na bulwarze Las Ramblas, został zastrzelony przez hiszpańskie służby. Amerykański ,,New York Times” odnotował fakt zabicia Younesa Abouyaaqouba, ale wiadomość opatrzył takim zdjęciem, że wywołał burzę wśród internautów.

22-letni muzułmanin-zamachowiec, który zabił 15 osób, został zastrzelony w Subirtas, 20 km od Barcelony. Miał na sobie pas szahida, więc po raz kolejny stanowił zagrożenie dla innych ludzi.

Fakt zabicia Abouyaaqouba odnotowały media na całym świecie. W tym ,,New York Times”, który zilustrował wiadomość zdjęciem przytulającej się homoseksualnej pary, w której jeden z mężczyzn wygląda na osobę pochodzenia arabskiego. Fotografia wywołała burzę negatywnych komentarzy. Wielu internautów było oburzonych, że redaktorzy użyli akurat takiego zdjęcia zrobionego po zamachach w Barcelonie. Podkreślali, że można było wykorzystać wiele innych ujęć z tragicznego wydarzenia, a nie takiego, które jest przy okazji promocją homoseksualizmu.

(3623)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.