Portal informacyjno-historyczny

To nagranie mówi więcej niż 1000 słów. Oto jak Niemcy pokazali skutki masowej imigracji w niezwykle wymowny sposób (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Śmierć zasztyletowanego Niemca, który zginął z rąk imigrantów, poruszyła zwykłych Niemców. Ci nie mogą pogodzić się z tym, że to nie pierwszy taki przypadek. W Chemnitz, gdzie doszło do mordu 10 tys. obywateli urządziło demonstrację z portretami ofiar imigrantów.

Ulice Chemnitz pełne były policji (odwołano nawet jeden mecz Bundesligi – HSV – Dynamo Drezno, bo siły policyjne zostały skierowane właśnie do tego miasta). Na wielu telewizyjnych migawkach widzimy także pomnik ojca morderczego komunizmu Karola Marksa, wokół którego zgromadzili się lewacy, niezrażeni skutkami masowej imigracji. Jednak to, co przykuło uwagę internautów, to niezwykła demonstracja. Niemcy nieśli portrety tych, którzy zostali zamordowani przez imigrantów.

Lewica pozostaje nieczuła na takie obrazki – zanim marsz na dobre ruszył, próbowała go zablokować.

Tymczasem wydaje się, że władze Niemiec wyciągnęły wnioski zupełnie przeciwne od nastrojów wśród przeciętnych obywateli.

Niemcy po Chemnitz. Dominuje przekonanie,że trzeba izolować partie nacjonalistyczne, współpracować ze skrajną lewicą i bronić przed wyrzuceniem imigrantów, którym azyl nie przysługuje. Taki miks może być nie do wytrzymania dla zwykłych Schmidtów

– napisał Jerzy Haszczyński, dziennikarz ,,Rzeczpospolitej”.

(2952)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę